M365 Pro – Xiaomi wypuszcza ulepszoną wersję hulajnogi

Xiaomi M365 Pro

Hulajnoga Xiaomi M365 jest bardzo popularna w wielu krajach w różnych zakątkach świata. Największą popularność osiągnęła dzięki wykorzystaniu przez firmy jako tani środek transportu dostępny dla każdego kto posiada smartfon. Hulajnogi można wypożyczać na minuty tak samo jak rowery czy skutery.

M365 Pro zasięg zwiększony do 45 kilometrów!

Xiaomi postanowiło ulepszyć swoją elektryczną hulajnogę i dostępna jest wersja Pro. Najważniejszą zmianą w nowej wersji jest wydłużenie zasięgu na jednym ładowaniu, teraz wynosi aż 45 kilometrów, został zwiększony o 15 km. Oferuje taką samą prędkość maksymalna co tradycyjna wersja, 25 km/h. Pierwszą generację można było odblokować aby oferowała pełną moc bez ograniczeń nałożonych przed producenta. W tym celu konieczna była zmiana oprogramowania, na wersję stworzoną przez fanów M365.

M365 Pro zyskała również wyświetlacz na drążku od kierownicy który wyświetla kilka podstawowych informacji. Widać z jaką prędkością jedziemy, w jakim trybie, poziom naładowania akumulatorów i parę innych informacji. Hulajnoga oferuje trzy tryby jazdy: ekonomiczny w którym prędkość jest ograniczona do 15 km/h, normalny oraz sportowy dla osób które chcą maksymalnej mocy oferowanej seryjnie. Zapewne po paru miesiącach ponownie dostępna będzie możliwość odblokowania dodatkowej mocy poprzez zmianę oprogramowania.

Reklama

Nowa hulajnoga Xiaomi wyposażona jest w akumulator o pojemności 18650 mAh. Poziom naładowania można kontrolować przy użyciu aplikacji lub na wyświetlaczu. W kwestii bezpieczeństwa hulajnoga posiada hamulec tylni oraz przedni z odzyskiwaniem energii i światło ostrzegawcze gdy hamujemy. Całkowita masa wynosi 14,2 kg, można również składać jak pierwszą generację aby łatwo wnieść do mieszkania lub zmieścić w bagażniku.

Xiaomi M365 Pro została wyceniona na 2799 juanów, $413. Sprzedaż rozpocznie się 18 lutego o godzinie 10:00 w Chinach. Ciekawe kiedy do sprzedaży trafi wersja globalna dostępna w salonach Xiaomi na całym świecie.

Xiaomi M365 Pro jest już dostępna w przedsprzedaży w sklepie Gearbest.com.  Taniej można kupić w sklepie Banggood i jest to najlepsza oferta na rynku. Oczywiście drożej niż w Chinach bo w cenę wliczony jest koszt transportu.

Advertisements