Now Reading
Mi Band 3 od jutra w sprzedaży – ponad 700 tys rezerwacji

xiaomi mi band 3

Pokazanie światu Xiaomi Mi Band 3 odbyło się 31 maja na konferencji Xiaomi w Shenzen. Jutro, 5 dni po premierze opaska trafi do oficjalnej sprzedaży. W Mi Home można rezerwować opaskę, aktualnie liczba wynosi ponad 700 000 rezerwacji. Głównym czynnikiem przemawiającym za Mi Band 3 jest cena, wnosi zaledwie 169  juanów, czyli $26. Dwa dni temu informowałem, że  pierwsza sprzedaż nowych gogli do wirtualnej rzeczywiści Xiaomi Mi VR Standalone które zostały zaprezentowane podczas tej samej konferencji co fit opaska trwała.. 240 sekund. W tym czasie Xiaomi sprzedało 100 tysięcy sztuk. Taki wynik Mi Band 3 powinien osiągnąć w parę sekund.

Opaska Mi Band zadebiutowała na świecie w 2014 roku, od tego czasu zdobyła miliony fanów na całym świecie. Wystarczy tylko spojrzeć na liczbę sprzedanych sztuk Xiaomi Mi Band 2 w sklepie Banggood, ponad 100tys. Xiaomi wprowadziło na rynek już trzy edycje Mi Band, jutro do sprzedaży trafi czwarta.

Xiaomi Mi Band 3

xiaomi mi band 3

Xiaomi Mi Band 3 to udoskonalona wersja opaski drugiej generacji, właściwie można powiedzieć że trzeciej. Pierwszy Mi Band miał dwa modele 1 i 1s, model z s posiadał dodatkowo pulsometr. Nowy produkt posiada większy ekran o 0,36 cala, niby mało ale w porównaniu do Mi Band 2 jest to wzrost o 85%! Większy ekran pozwoli na umieszczenie większej liczby informacji na ekranie. W nowej odsłonie będzie można podglądnąć wiadomości które docierają na smartfona lub sprawdzić prognozę pogody. Za sprawą większego ekranu Xiaomi upchnęło w środku również większą baterię, aby zachować taki sam czas pracy na baterii, 20 dni.

We wrześniu trafi do sprzedaży Xiaomi Mi Band 3 z dodatkowym bardzo pożądanym modułem, NFC. Umożliwi płatności zbliżeniowe przy pomocy opaski. Wersja z NFC będzie droższa o 30 juanów, wyniesie 199 juanów czyli $31. Niestety, wspierać będzie tylko MiPay, chiński odpowiednik Google Pay/Apple Pay czyli dla nas bezużyteczne.

Sklep Gearbest.com dodał opaskę do oferty sklepu, mimo że cena nie jest zbyt zachęcająca osiągnęli już ponad 800 zamówień.

Chcesz zdobyć Xiaomi Mi Band 3 za darmo?

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, do wygrania są dwie opaski Mi Band 3, więcej informacji znajdziesz tutaj. 

Scroll To Top