Now Reading
Mi Bedsie Lamp 2 rozpakowanie. Lampka nocna Yeelight kompatybilna z HomeKit

Jednym z pierwszy produktów marki Yeelight sprzedawanym za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej Xiaomi była lampka nocna. Lampa komunikowała się za pośrednictwem Wi-Fi z aplikacją Mi Home oraz Yeelight.

W kolejnym modelu, Mi Bedsie Lamp 2, producent dodał jeszcze wsparcie do ekosystemu HomeKit od Apple. Nowym produktem można zarządzać w trzech aplikacjach: Mi Home, Yeelight i Dom na iPhonie.

Mi Bedsie Lamp 2 rozpakowanie

W pudełku razem z lampką nocną Yeelight 2 jest jeszcze zasilacz 12V/1A. Jeżeli nie chcesz mieć chińskiej wtyczki to bez problemu kupisz zasilacz o takich samych parametrach w lokalnym sklepie z elektroniką.

W porównaniu do pierwszej generacji nowy model jest znacznie szerszy, lecz również został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Pod plastikową kopułą znajdują się diody RGB o mocy 9W. Gdy sparujemy lampkę nocną z telefonem, to za pośrednictwem aplikacji można ustawić w jakim kolorze ma świecić. Poza kolorem można również zarządzać płynnie natężeniem światła, wartości wyrażone są procentowo, 0 gdy lampka jest zgaszona, do 100% gdy świeci pełną mocą. Najwięcej światła osiągniesz gdy wybierze neutralne światło, czyli temperaturę barwową w okolicach 4000K.

Nie musisz sięgać za każdym razem po telefon gdy chcesz zmienić tryb świecenia. Na boku obudowy są dotykowe przyciski i suwak, za ich pomocą szybko dostosujesz światło wedle własnych potrzeb w danym momencie.

See Also
Wentylator VH

Mi Bedsie Lamp 2 rozpakowanie

Mi Bedsie Lamp 2 polecam sparować z aplikacją Mi Home. Produkt zostanie automatycznie dodany również do aplikacji Yeelight, która posiada bardziej rozbudowany interfejs. Jeżeli posiadasz iPhona to na końcu parowania w Mi Home zostaniesz poinformowało o możliwości podpięcia lampki nocnej do aplikacji Dom (Pair with Homekit).

Mi Bedsie Lamp 2 dostępna jest w sklepie Banggood.com

Scroll To Top