Now Reading
Molinks to nowy skuter elektryczny na Youpin

Molinks to nowy skuter elektryczny na Youpin

Molinks

Do listy partnerów Xiaomi dołączyła firma Molinks i zaprezentowała na platformie sprzedażowej Youpin skuter elektryczny. Skuter posiada futurystyczny design, „nitro” i światła w technologi LED.

Skuter występuje w dwóch wersjach. Wersja podstawowa posiada silnik elektryczny marki Bosch o mocy 800W, jest to wystarczająca moc aby uzyskać prędkość 45 km/h. Dostępny jest również mocniejszy model z silnikiem 1200W, co przekłada się na prędkość maksymalną 55 km/h.

Skuter elektryczny molinks

Akumulator zasilający skuter ma pojemność 20 Ah i napięcie 60V, zasięg skutera zależy od trybu jazdy który wybierzemy. Skuter Molinks posiada trzy tryby:

  • normalny – maksymalna prędkość 25 km/h – zasięg 145 km
  • szybki – maksymalna prędkość 35 km/h – zasięg 110 km
  • sportowy – maksymalna prędkość 55 km/h lub 45 km/h zależnie od modelu – zasięg 90 km

Ciekawą opcją jest również tryb „super” który aktywuje maksymalną moc na 60 sekund, w tym czasie można np. szybko wyminąć przeszkodę. Po upływie 60 sekund trzeba poczekać 10 sekund aby można było ponownie aktywować „nitro”.

Jak przystało na nowoczesny skuter, tradycyjne zegary zastąpiono wyświetlaczem LCD. Na wyświetlaczu można sprawdzić m.in: zużycie baterii, wybrany tryb jazdy i aktualną prędkość. Skuter waży 69 kg i producent zapewnia, że jest przystosowany do przewożenia osób o wadze maksymalnej do 180 kg.

Podstawowa wersja o mocy 800W kosztuje w Chinach 5499 juanów, $788. Mocniejszy wariant, generujący 1200W to koszt 9090 juanów, $1300. Skuter elektryczny Molinks aktualnie znajduje się w kampanii finansowania. Do końca zbiórki pozostało 12 dni i jak dotychczas zebrano 539% potrzebnej kwoty. Wysyłka do pierwszych osób rozpocznie się 19 grudnia 2019 roku.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top