Now Reading
Move It Punch – chcesz komuś przywalić?

Move It Punch – chcesz komuś przywalić?

Na platformę Youpin dodany został dzisiaj nowy produkt z serii Move It stworzony przez firmę Guangzhou Xunjia Software Technology Co., Ltd. Dzięki integracji z aplikacją sprawdzi się idealny gdy jeżeli ktoś Cię wkurzy i chcesz mu przywalić. Move It Punch aktualnie znajduje się w kampanii crowdfundingowej. Do końca pozostało 13 dni, na ten moment nowy projekt zebrał 109% potrzebnej kwoty.

Move It Punch

Piłka bokserska wykonana jest z tkaniny nylonowej, skóry PU i poszewki wykonanej z PVC dzięki czemu piłka jest odporna na uderzenia. Do podstawy wlewamy 13 litrów wody aby zapewnić stabilność, dodatkowe osiem przyssawek sprawdzi się na płytkach lub panelach. Rączka na jednym boku podstawy zapewnia łatwe odczepienie od podłogi. Podstawa łączy się z piłka za pomocą stalowej rury. Sprzęt można wyregulować aby pasował do osób o różnym wzroście. Maksymalna wysokość na jaką można rozsunąć rurę to 173 cm. Wszystkie części plastikowe zostały wykonane z plastiku ABS który cechuje się dużą wytrzymałością.

Piłka ma przycisk służący do włączania czujników i diody LED informujące o gotowości sprzętu na otrzymanie uderzeń. Move It Punch łączy się z aplikacją na smartfonie za pomocą Bluetooth w wersji 4.0. Czujniki wbudowane w piłkę ocenią trening. Producent fajnie rozwinął również funkcję społecznościowe. W aplikacji można sprawdzić jak trenowali znajomi i kto jest najlepszym bokserem.

Dodaj twarz w aplikacji i zacznij uderzać!

To co najbardziej mi się podoba w nowym produkt zostało przedstawione na filmie. W aplikacji można dodać twarz np. szefa lub dowolnej innej osoby i odreagować. Postać na ekranie smartfonu będzie miała pasek życia który będzie spadał z kolejnymi uderzeniami.

Move It Punch został wyceniony na terenie Chin na kwotę 269 juanów, $40. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 28 marca.

Scroll To Top