Myjka ciśnieniowa Fixnow z wbudowanym akumulatorem

fixnow myjka

Kilka dni temu do oferty Xiaomi Youpin dodana została myjka ciśnieniowa marki Fixnow z wbudowanym akumulatorem. Urządzenie aktualnie znajduje się w kampanii crowdfundingowej. Przez 4 dni zdołało zebrać 188% wymaganej kwoty, a do końca kampanii finansowania pozostało jeszcze 10 dni.

Urządzenie Fixnow posiada sześć akumulatorów litowo-jonowych o pojemności 2600 mAh każdy. Do myjki wystarczy podpiąć wąż i można myć np. samochód, kostkę brukową. Na obudowie znajduje się przełącznik którym można regulować ciśnienie wody: 1,4 MPa lub 2,4 MPa.

Reklama

W zestawie razem z myjką producent dodaje 6 metrowy wąż doprowadzający wodę. Można pobierać wodę zarówno z beczki, jak i bezpośrednio z kranu. Fajnie rozwiązanie jeżeli zbieramy deszczówkę do beczki i chcemy opłukać auto na trawie, na końcu ogrodu gdzie nie ma kranu.

Myjka ciśnieniowa Fixnow z wbudowanym akumulatorem została wyceniona w Chinach na 399 juanów, $56. Podczas trwania kampanii finansowania cena jest niższa o 100 juanów. Wysyłka do pierwszy osób rozpocznie się 6 czerwca 2020.

Advertisements