Nadchodzą nowe AirPodsy, wyciek grafiki z iOS

AirPods

Apple wydając poprawki i ulepszenia dla swoich systemów zwykle poprzedza je wersjami beta dla deweloperów oraz do testów publicznych. Czasami w nowej becie deweloperzy znajdują informacje o nadchodzących produktach Apple i tak się stało właśnie teraz.

Plotki o nowych bezprzewodowych słuchawkach od Apple słyszymy od dłuższego czasu, lecz teraz wszystkie znaki wskazują, że ich premiera może odbyć się już całkiem niedługo. Wydana ostatnio beta systemu iOS 13.2 zawiera grafikę, która jasno pokazuje, żę w końcu doczekamy się nowej wersji AirPodsów. Wyglądają bardzo ciekawie, może to AirPods Pro? W końcu słuchawki mają mieć funkcję redukcji hałasu.

AirPods

Nowe słuchawki wyglądają trochę jak dokanałowe słuchawki Apple (jeszcze na mini jack), tylko bez kabli. Obrazek, a właściwie ikonę, znaleziono w części systemu odpowiadającej za funkcje dostępności (funkcje iOS wspierające osoby z niepełnosprawnościami i ułomnościami). Obecne AirPodsy posiadają funkcję wspierania słuchu, więc miejsce umiejscowienia grafiki nie jest przypadkowe.

Grafika z systemu iOS pokrywa się ze zdjęciami udostępnionymi niedawno w sieci. Widać na nich nowy design etui ładującego oraz samych słuchawek. W mojej opinii może to być bardzo ciekawy produkt. Z chęcią je przetestuję jak tylko wyjdą 😉

Funkcja eliminacji hałasu (czy też szumu) została odnaleziona pod nazwą „focus mode”. Nazwa kodowa nowych słuchawek to B298.

Apple powinno zorganizować w tym roku jeszcze jedną konferencję, prawdopodobnie w październiku. Zapewne wtedy zaprezentowane zostaną nowe AirPodsy. Posiadam pierwszą generację tych słuchawek i jestem z nich niesamowicie zadowolony.

Scroll To Top