Nadchodzący flagowiec Redmi ma posiadać potrójną kamerę z tyłu

Reklama

Portal społecznościowy Weibo to miejsce gdzie chętnie pracownicy wysokiego szczebla w Xiaomi Group wdają się w dyskusję z fanami. Interesujący komentarz napisał Dyrektor Generalny marki Redmi, Lu Weibing odpowiadając na pytanie dotyczące nadchodzącego flagowca Redmi, a dokładniej aparatu z tyłu.

Jeden z fanów zapytał Dyrektora Generalnego Redmi czy w nadchodzącym high-endowym smartfonie będzie to podwójny tylni aparat, czy potrójny. Odpowiedz Lu Weibing jest jednoznaczna: „Im więcej, tym lepiej”.

Reklama

Do sieci trafiła grafiką zdradzająca trochę więcej informacji o aparacie, lecz nie wiadomo czy jest prawdziwa. Zgodnie z informacjami flagowiec Redmi miałbym posiadać aparat tylni: 48 MP + 8 MP + 13 MP. Najprawdopodobniej 48 MP to obiektyw Sony IMX586 który Redmi już montuje w Redmi Note 7 Pro.

Na grafice znajdują się jeszcze informacje o: wyświetlaczu 6.39 cali 2340 x 1080, pamięci RAM 8 GB i ROM 128 GB, procesorze Snapdragon 855 i przedniej kamerze 32 MP. Zapewne jest to specyfikacja mocniejszego wariantu high-endowego smartfonu Redmi. Moim zdaniem podstawowy model będzie posiadał mniej pamięci operacyjnej i wewnętrznej, bardziej obstawiam na 6 + 64 GB.

„Flagowiec Redmi to smartfon na który warto czekać” – Dyrektor Generalny Redmi

Lu Weibing odniósł się również do konkurencji. Poinformował, że smartfon Redmi będzie bardziej wydajny, posiadał większy ekran i dłuższą żywotność baterii od Meizu 16S. Dołóżmy do tego NFC o którym pisałem wczoraj, będzie to pierwszy w pełni kompletny smartfon Redmi. Nikt już nie będzie narzekał na brak płatności zbliżeniowych w produkcie Redmi.

Advertisements