NEXTClass.ai NX1 – zdalna nauka dziecka w 2020 roku według Xiaomi

NEXTClass.ai NX1 5

Do platformy sprzedażowej Xiaomi Youpin dodane zostało nowe urządzenie NEXTClass.ai NX1 Learning Machine które zostało stworzone z myślą o nauce dzieci w czasach pandemii.

NEXTClass.ai NX1 Learning Machine jest wyposażony w ekran dotykowy o przekątnej 15,6 cala oraz w dwie kamerki internetowe i głośnik stereo. Producent zadbał o wzrok dzieci, które będą spędzały kilka godzin dziennie przed NextClass.ai: ekran automatycznie dostosowuje jasność do panujących warunków oraz zredukowane zostało światło niebieskie.

Z tyłu znajduje się regulowany spornik aby nachylić urządzenie pod odpowiednim kątem. Wbudowana kamera sprawdza pozycję przed ekranem, jeżeli siedzimy zbyt blisko to na ekranie wyświetli się komunikat aby oddalić głowę od ekranu.

Reklama

Urządzenie posiada dwie kamery: jedna „do twarzy”, a druga skierowana w dół i monituje biurko. Nauczyciel może cały czas kontrolować pracę dziecka. Widzi jaką ma stronę otwartą w książce, śledzi postęp rozwiązywanego zadania.

NEXTClass.ai NX1 posiada preinstalowane chińskie aplikację do nauki, razem z urządzeniem otrzymujemy kupon o wartości 2000 juanów na kursy online.

NEXTClass.ai NX1 5

NEXTClass.ai NX1 został wyceniony w Chinach na 2699 juanów, $380. Produkt od 3 dni znajduje się w kampanii crowdfundingowej, zebrał już 206% potrzebnej kwoty. Do końca zbiórki pozostało 11 dni. Podczas zbiórki cena jest niższa o 700 juanów. Wysyłka rozpocznie się 5 czerwca 2020 roku.

Advertisements