Now Reading
Nie lubisz sprzątać kuchni/łazienki? Maszyna do polerowania na Youpin!
maszyna do polerowania

Na platformę Youpin dodany został dzisiaj przyrząd do czyszczenia łazienek i kuchni. Jest to gadżet który nie tylko wyczyści ale również poleruje np. płytki, blaty czy kuchenkę. Jest to pierwsza maszyna do polerowania na platformie Youpin

W zestwie jest kilka końcówek które sprawdzą się do każdego rodzaju brudu, powierzchni. Odpowiednia nakładka wypoleruje powierzchnie ceramiczne lub co jest zdecydowanie bardziej brudne, kuchenkę gazową. Już nie będziesz musiał męczyć się z gąbką aby wyszorować brud.

Producent wprowadził do sprzedaży dwa rodzaje urządzenia, różnią się od siebie sposobem zasilania i liczbą obrotów. Pierwszy model oferuje 130 obr/min, a zasilanie za pomocą czterech baterii wystarczy na 30-50 minut sprzątania.

maszyna do polerowania

Drugi model z akumulatorem w zestawie i ładowarką oferuje czas pracy na poziomie 1-2 godzin i 180-220 obrotów na minutę. Obie wersje zostały wykonane z tworzywa sztucznego i posiadają certyfikat IPX7. Jeżeli przypadkowo zostaną zanurzone w wodzie to nic im się nie stanie.

maszyna do polerowania

Maszyna do polerowania została wyceniona na 169 junaów, $25 za słabszy model lub 229 juanów za mocniejszy wariant z akumulatorem i większa liczbą obrotów na minutę.

Scroll To Top