Nie wiesz jaki pasek do Apple Watch wybrać? Aplikacja Bandbreite pomoże

apple_watch_series3_springbands_032118

Wczoraj opisywałem aplikację, która pomoże wybrać nową tarczę dla Apple Watcha, a dzisiaj prezentuję inną, która skupia się wyłącznie na opaskach dla najbardziej popularnego na świecie inteligentnego zegarka. Na dzień dzisiejszy, tj. 27 września 2020 roku dostępne są 422 rodzaje pasków dla Apple Watcha — nie sposób ich wszystkich zapamiętać. Z pomocą przychodzi darmowa aplikacja Bandbreite od Filipa Chudzniskiego — można powiedzieć, że jest to wikipedia opasków dla AW.

Apple Watch bandbreite

Bandbreite zawiera wszystkie paski, jakie Apple kiedykolwiek wyprodukowało i sprzedawało w oficjalnej dystrybucji. Jest to również świetna aplikacja dla osób, które posiada wiele pasków, można stworzyć swoją wirtualną kolekcję oraz listę życzeń, listę pasków, które planujemy kupić. Wirtualna kolekcja oferuje dodatkowo ciekawe statystyki, może sprawdzić jaki kolor dominuje w naszej kolekcji, z którego roku są opaski, oraz.. ile wydaliśmy na naszą kolekcję.

Reklama
apple watch paski 3

Przeszukiwanie pasków jest bardzo proste i przyjemne. Można wpisać nazwę lub pożądany kolor, a aplikacja przedstawi listę wszystkich pasków w wybranym kolorze. Chcesz sprawdzić tylko najnowsze paski? Nie ma problem, wystarczy wybrać zakładkę „Event (9/2020)” – zobaczymy wszystkie tegoroczne nowości.

apple watch paski 2

Po wybraniu interesującego paska możemy dowiedzieć się o nim posłowie wszystko. Bandbreite wyświetla, kiedy został wprowadzony do sprzedaży, długość, materiał z jakiego został wykonany i cenę. Pobierz i doceń pracę dewelopera z Polski.

Advertisements