Now Reading
Nieoficjalna lista DxOMark są najnowsze iPhony i Hauwei Mate 20 Pro

DxOMark to popularny serwis zajmujący się testowaniem sprzętu fotograficznego – lustrzanek, obiektywów i aparatów w smartfonach. Na oficjalnej stronie internetowej można zobaczyć listę smartfonów z najlepszych aparatami i ocenę końcową  zdaniem DxOMark dla danego modelu. Do sieci wyciekła nieoficjalna lista na której znajdują się takie smartfony jak Huawei Mate 20 Pro, Google Pixel 3, iPhone Xs Max czy OnePlus 6T.

Nieoficjalna lista DxOMark są najnowsze iPhony i Hauwei Mate 20 Pro

Nieoficjalna lista DxOMark są najnowsze iPhony i Hauwei Mate 20 Pro

Po lewej stronie jest lista nieoficjalna, a po prawej oficjalna która znajduje się na stronie DxOMark. Na liście po lewej stronie prowadzi Huawei Mate 20 Pro który będzie posiadał aż trzy obiektywy. Na ostatnim stopniu podium plasuje się kolejna jeszcze nie zaprezentowana nowość czyli Google Pixel 3.

See Also

Oglądałem konferencje Apple prezentującą nowe iPhony, chwalili się super aparatem. Jeżeli lista okaże się prawdziwa to wypadają bardzo blado na tle Huawei. Jednak iPhone wciąż pozostanie najbardziej popularnym aparatem na świecie, ale na pewno nie jednym z najlepszych. W tej kwestii zdecydowanie króluje Huawei. Mam nadzieję, że Xiaomi Mi Mix 3 która zostanie zaprezentowany w październiku znacząco poprawi słabą pozycje Xiaomi w rankingu.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top