Ninebot stworzył głośnik bluetooth, aby denerować innych, chociaż jest bezpieczniej

Nienawidzę, gdy ktoś idzie ullicą i głośno słucha muzyki ze smartfona lub co gorsza, z głośnika bluetooth – od tego są słuchawki. Ninebot, firma, która produkuję hulajnogi elektryczne oraz inne pojazdy dziwne pojazdy, jak np. to cudo. Stworzyła głośnik bluetooth dedykowany do słuchania muzyki podczas podróży na swoich pojazdach napędzanych energią elektryczną – Ninebot BT2928.

Wolałbym, aby ludzie używali słuchawek, lecz trzeba „umieć to robić’” podczas jazdy na rowerze lub hulajnodze. Nie można słuchać zbyt głośno, cały czas trzeba słyszeć co się dzieje dokoła nas, aby nie stwarzać zagrożenia. Na pewno większość właśnie tak korzysta ze słuchawek, lecz zawsze znajdzie się wyjątek. Dla dobra społeczeństwa lepiej, aby ten „wyjątek” korzystał z głośników.

Głośnik Ninebot BT2928 ma wymiary 24,8 x 7,7 cm i waży 720g. Obudowa została wykonana z czterech głośników o mocy 8W. Dziwi mnie, że Ninebot zdecydował się na użycie „starego Bluetooth” – tylko w wersji 4.2. Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 2200 mAh. Według producenta wystarczy na niecałe 3 godziny słuchania ulubionego utwory. Czas ładowania wynosi tyle samo co rozładowanie – słabo .

Reklama

Z głośnika można korzystać nawet w deszczowe dni, posiada certyfikat IP55. Wiecie, co jest „najlepsze”? Wbudowane dźwięki silnika jednocylindrowego, dwucylindrowego oraz V8 i V12, hulajnoga Xiaomi zaryczy niczym Mustang. Lista kompatybilnych pojazdów:

Głośni Ninebot BT2928 jest dostępny w sklepie Banggood.

Advertisements