Nowa aktualizacja Xiaomi poprawiająca błędy w Pocophone F1

Pocophone F1 został wprowadzony w zeszłym roku i był rewolucją na rynku smartfonów. I tak było, ponieważ smartfon posiadał funkcje występujące w najpotężniejszym high-endie , ale w cenie średniej klasy. Chociaż Pocophone F1 jest dobrze znany, jego problemy z wyświetlaniem są również znane.

Dostępna jest już nowa aktualizacja dla smartfonów Pocophone F1 o numerze MIUI 10.3.6.0. Zostały wprowadzone spore zmiany i udoskonalenia związane właśnie z błędami wyświetlacza przy nadchodzących nowych powiadomieniach .

Reklama

Został również poprawiony tryb kieszeni tzn. zoptymalizowano skuteczność możliwego przypadkowego odblokowania telefonu nosząc go w kieszeni swoich spodni.

Aktualizacja zaczyna pojawiać się na całym świecie, choć może zostać wdrożona szybciej w niektórych krajach. Można spróbować wymusić aktualizację ręcznie w menu ustawień i przejść do sekcji dotyczącej aktualizacji systemu.

Jak podają hiszpańskie serwisy internetowe Xiaomi Pocophone F1 jest najlepiej sprzedającym się smartfonem w tym kraju, a wszystko to za sprawą stosunku jakości do niskiej ceny produktu.

Advertisements