Nowa golarka elektryczna w sklepie Xiaomi Youpin

Zapewne kojarzysz maszynkę „jedno ostrze” od renomowanego producenta na literę P, nowy produkt na Youpin to zbliżona konstrukcja. Kształt zwykłej maszynki z „elektrycznym ostrzem”. Nowa golarka MSN znajduje się od dwóch dni w kampanii crowdfundingowej, przez ten czas zebrała 1923% potrzebnej kwoty. Co skłoniło chińczyków do zakupu nowego produktu?

Golarka MSN ma wymiary 155,5 mm x 32,8 mm x 26,c mm i waży około 70g. Za zasilanie elektrycznej brzytwy odpowiedzialny jest akumulator o pojemności 800 mAh. Do ładowania służy gniazdo USB typu C znajdujące się w rozsuwanej obudowie. Golarka MSN posiada IPX5, dlatego bez ryzyka można ją czyścić pod bieżącą wodą gdy zakończymy golenie.

Wewnątrz tak małej konstrukcji producent „upchnął” silnik który generuje 6000 obrotów na minutę, dzięki czemu cięcie ma być precyzyjne. Według mnie nie jest to imponująca wartość, ponieważ aktualnie korzystam golarki innego producenta co oferuje 40 000 obrotów na minutę.

Reklama

…Jednak nie należy skreślać nowego produkt zanim do sieci nie trafią pierwsze recenzję. Osobiście radzę jednak z dużym dystansem podchodzić do golarek na Xiaomi Youpin, niektóre to buble nie warte zakupu.

Elektryczna golarka MSN została wyceniona w Chinach na 109 juanów, $16. Podczas trwania kampanii finansowania cena została obniżona do 69 juanów, czyli $10. Wysyłka do pierwszych osób rozpocznie się 12 stycznia 2020 roku.

Advertisements