Nowa lampka nocna kompatybilna z Mi Home

lampka nocna MDJKDH110 3

W kampanii crowdfundingowej w sklepie Xiaomi Youpin pojawiła się nowa lampka nocna. Nie jest to produkt stworzony przez Xiaomi, lecz jest kompatybilny z aplikacją  Mi Home. Musze przyznać, że nowe lampka nie cieszy się zbytnim zainteresowaniem ze strony chińskich konsumentów. Nie osiągnęła jeszcze 100% wymaganej kwoty, póki co jest 53%. Do końca zbiórki pozostało 13 dni.

lampka nocna MDJKDH110 3

Według informacji z platformy Xiaomi Youpin nowa lampka nocna została opracowana przez Chińską Akademię Nauk z Uniwersytetu Nanchang. Naukowcy skupili się aby lampka był jak najbardziej przyjazna przed snem i nie męczyła oczu. Jej wymiary to 126 mm x 216 mm i generuje moc 8W. Na obudowie znajdują się cztery przyciski: włączenie/wyłączenie, przełączenie w tryb dzienny, tryb nocny oraz timer – automatyczne wyłączenie lampki po upływie X czasu. Wartość X można ustawić w aplikacji Mi Home.

Reklama

Lampka nocna posiada regulację temperatury barwowej w zakresie od 1800K – 5000K. Im niższa wartość tym bardziej przyzna przed spaniem lub podczas snu dziecka, gdy potrzebny jest niewielki półmrok w pokoju.

lampka nocna MDJKDH110 3

Lampka nocna oznaczona jest symbolem MDJKDH110 i kosztuje 329 juanów, $46.5. Przez 13 dni, czyli póki trwa kampania finansowania lampkę można kupić za 199 juanów, $28. Wysyłka do pierwszych osób rozpocznie się 14 czerwca 2020 roku. W praktyce będzie tak, że sklepy oferujące wysyłkę do Europy kupią produkt za $28, a będą sprzedawać za $60-70…

Advertisements