Now Reading
Nowa, ultra lekka kamera Xiaomi o kącie 120stopnii i rozdzielczości 720P.

Nowa, ultra lekka kamera Xiaomi o kącie 120stopnii i rozdzielczości 720P.

Chuang Mi Smart Intelligent Camera

 Chuang Mi Smart Intelligent Camera

Po problemach z kamerą „kostką”, Xiaomi wypuszcza nowy model który wygląda bardzo nowocześnie.

Główną cechą, jaką chwali się producent to lekkość urządzenia, zaledwie 65G, możemy mocować za pomocą taśmy do ściany i nie potrzeba wiercić otworów. Podobnie jak kostka, nowy model  Chuang Mi Smart Intelligent Camera posiada komunikację dwukierunkową. Możemy podsłuchiwać otoczenie, a dzięki zastosowaniu głośnika w kamerze również możemy rozmawiać przez aplikacje Mi Home.

Kamera rejestruje obraz w rozdzielczości 720p, a kąt widzenia wynosi 120stopni. Jak każda kamera od chińskiego producenta nowy model jest również wyposażony w diody podczerwieni zapewniająca widoczność w nocy. Kamerą zarządzamy w aplikacji Mi Home. Możemy powiązać z naszym inteligentnym domem i otrzymywać powiadomienia lub wywoływać reakcje innych urządzeń. Napięcie jakim jest zasilana kamera to 5V, dzięki czemu w razie potrzeby możemy skorzystać z powerbanka.

Cena kamery w Chinach to 12$, sądzę że cena w chińskich sklepach będzie oscylować w granicy 20$.

 

 Chuang Mi Smart Intelligent Camera

2 komentarze
  • Dzień dobry,
    Posiadam taką kamerę, jest ładna etc. ale są dwa problemy, czasem ciężko się z nią połączyć, odtworzenie jakiegoś nagrania jest nie możliwe. mam w niej kartę 32gb. nagrywa tylko jak wykryje ruch. Jest na to jakaś rada? czy to już tak musi być? może jakaś inna która nie ma tego problemu? oczywiście koniecznie od xiaomi bo fajnie mieć wszystko w jednej aplikacji 🙂
    Pozdrawiam

  • Generalnie za tą cenę może być , ale defang nie wiele droższy bije ją pod każdym względem , przede wszystkim jakością obrazu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top