Now Reading
Nowe okulary Turok Steinhardt w ofercie Xiaomi, dla krótkowidzów

Nowe okulary Turok Steinhardt

Chyba każdy woli widzieć wyraźnie, dlatego Xiaomi dba o wzrok swoich fanów. Oferuje wiele różnych modeli okularów, dzisiaj zaprezentowali kolejny. Nowe okulary to dzieło firmy Turok Steinhardt, która ma już w ofercie wiele par w portfolio Xiaomi. Chiński gigant stwierdził, że nie ma potrzeby badać zapotrzebowania rynku na nowy produkt i zrezygnował z umieszczenia okularów najpierw na platformie crowdfundingowej, a dopiero później wprowadzić do oficjalnej sprzedaży. Nowe okulary Turok Steinhardt są już dostępne w sprzedaży na terenie Chin. Do Europy nowy produkt raczej nie trafi, lecz sam system sprzedaży na terenie Chin jest dość ciekawy.

Nowe okulary Turok Steinhardt w ofercie Xiaomi

Nowe okulary Turok Steinhardt

Produkt jest unisex, dedykowany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jednak gdy kupimy okulary na terenie Chin, musimy wysłać dokumenty do firmy optycznej potwierdzające stopień krótkowzroczności, a oni dobiorą odpowiedni model. Niby normalna rzecz, lecz wysyłanie dokumentów przy zakupie produktu od Xiaomi, firmy technologicznej wydaje mi się dziwne. Współczynnik załamania światła w nowym produkcie Turok wynosi 1,6, 1,67 i 1,74.

Nowe okulary Turok Steinhardt

Oprawki są ultralekkie, ważą tylko 12g. W całości wykonane ze stali nierdzewnej, poza gumowymi końcówkami aby poprawić komfort noszenia. Rozmiar prętów wynosi 135 mm, średnica soczewek 52mm. Oddzielone są od siebie metalowym prętem o długości 21mm.

Nowe okulary Turok Steinhardt

Nowe okulary Turok Steinhardt zostały wycenione na 599 juanów, $90. Szanse, że będą wysyłane poza Państwo Środka raczej bardzo małe. Mi podobają się takie „Harry Potterki”, jeżeli będzie kolejny model, dedykowany do pracy przed komputerem chętnie nabędę drogą kupna.

Scroll To Top