Nowe zdjęcia Xiaomi Mi 9 w metalicznym niebieskim kolorze

Nowe zdjęcia Xiaomi Mi 9

Xiaomi Mi 9 to gorący nius tego tygodnia. Wiadomości na jego temat będą na świeczniku fanów Mi jeszcze przez 6 dni, aż do czasu oficjalnej prezentacji 20 lutego.

Nowe zdjęcia Xiaomi Mi 9

Do sieci wyciekły nowe zdjęcia przedstawiające jeden z wariantów kolorystycznych nowego flagowca i prezentuje się obłędnie – kolor metaliczny niebieski. Planuję zakup Redmi Note 7 w kolorze niebieskim, Mi 9 również chcę kupić w „młodzieżowych” barwach. Po wielu latach nie chcę już koloru białego/czarne chcę coś nowego co będzie mieniło się zależnie od oświetlenia.

Nowe zdjęcia Xiaomi Mi 9

Nowe zdjęcia Xiaomi Mi 9

Nowe zdjęcia po raz kolejny potwierdzają potrójny obiektyw z tyłu. Dostrzec można również zaokrągloną obudowę, podobnie jak w modelach Mi 5, 6 i 8

Reklama

Xiaomi Mi 9 Explorer Edition/Pro

Najprawdopodobniej Xiaomi zachowa nazewnictwo poprzedniej generacji i znowu dostępna będzie mocniejsza wersja Explorer Edition lub Pro w wariancie Europejskim. W Mi 8 lepszy model cechował się czytnikiem linii papilarnych wbudowanym w ekran i „przezroczystą” obudową. Mi 9 Explorer Edition ma posiadać aż cztery obiektywy z tyłu, czwarty ma pełnić rolę czujnika ToF.

20 lutego oficjalna prezentacja Xiaomi Mi 9!

Advertisements