Now Reading
Nowość na platformie Youpin – Yeelight Smart Cooler

W ostatnim czasie marka Yeelight powoli wychodzi z szufladki „marka oświetleniowa” i stawia pierwsze kroki w wentylacji. Kilka miesięcy temu zaprezentowana została nagrzewnica sufitowa do łazienki, teraz do platformy Youpin dodany został Yeelight Smart Cooler który sprawdzi się w kuchni.

Yeelight Smart Cooler absorbuje gorące powietrze oraz dym i wypuszcza schłodzone. Dostępne sa dwa tryby pracy: normalny oraz maksymalny. Kierunek wypuszczanego, schłodzonego powietrza można regulować pod kątem 65-120 stopni. Wysoka ilość jonów ujemnych sprawia, że Yeelight Smart Cooler skutecznie redukuje opary oraz dym w powietrzu. Wnętrze zostało pokryte warstwą antyolejową aby zniwelować przywieranie tłuszczu, a co za tym idzie ułatwić czyszczenie. Urządzeniem można sterować za pomocą aplikacji, pilota lub asystenta głosowego.

Marka Yeelight nie zapomniała o swoich korzeniach dlatego razem z Yeelight Smart Cooler sprzedawany jest panel LED w dwóch rozmiarach: 300 mm x 300 mm (12W mocy) lub 300 mm x 600 mm. (24W mocy). Mniejsza wersja posiada takie same wymiary co Yeelight Smart Cooler czyli 30 x 30 cm.

See Also
xiaomi ninebot 19

Yeelight Smart Cooler został wyceniony w Chinach na 399 juanów, $58. Zestaw z mniejszy panelem LED to koszt 499 juanów, $73. Za zestaw z większym panelem należy zapłacić 599 juanów, czyli $87.

Scroll To Top