Nowy 75-calowy telewizor Xiaomi z 4K HDR – Mi TV 4S

Nowy 75-calowy telewizor Xiaomi z 4K HDR - Mi TV 4S

Kto śledzi stronę na bieżąco ten wie, że telewizory Xiaomi sprzedają się znakomicie. Zarówno na rynku indyjskim jak i chińskim, telewizory z logiem Mi są najczęściej wybierane przez konsumentów. Dzisiaj do obywateli Chin trafiła kolejna nowości, zaprezentowany został 75-calowy telewizor Mi TV 4S i jest już dostępny w sprzedaży za bardzo atrakcyjną cenę.

Nowy 75-calowy telewizor Xiaomi z 4K HDR - Mi TV 4S

Nowy 75-calowy telewizor Xiaomi z 4K HDR – Mi TV 4S

Xiaomi tworzy produkty premium i budżetowe. Nowy telewizor zdecydowanie aspiruje do klasy premium, lecz zachowując przy tym rozsądną cenę. Tył obudowy wykonany jest z metalu. Mózgiem Mi TV 4S jest 64-bitowy, czterordzeniowy procesor wspomagany przez 2 GB pamięci RAM. W kwestii łączności nowe urządzenie obsługuje dwuzakresowe Wi-Fi oraz Bluetooth. Tak samo jak poprzednicy wspiera system Patchwall i asystenta głosowego Xiaomi Ai. Niestety na ten moment wirtualny pomocnik opanował tylko język chiński. Telewizor wyświetla obraz w jakości 4K HDR (rozdzielczość 3840 x 2160).

Reklama

Nowy 75-calowy telewizor Xiaomi z 4K HDR - Mi TV 4S Nowy 75-calowy telewizor Xiaomi z 4K HDR - Mi TV 4S Nowy 75-calowy telewizor Xiaomi z 4K HDR - Mi TV 4S

Xiaomi Mi TV 4S został wyceniony na rynku chińskim na 7999 juanów, $1150 i jest to rewelacyjna cena biorąc pod uwagę przekątną ekranu i oferowaną jakość obrazu. Mam nadzieję, że w 2019 roku telewizory z logiem Mi zgodnie z przeciekami trafią do Europy a wsród nich będą największe modele, z 75-calowym potworem na czele.

Advertisements