Nowy czujnik jakości powietrza Smartmi, możesz już zamawiać

Nowy czujnik jakości powietrza Smartmi

Smartmi to marka współpracująca z Xiaomi która tworzy produkty związane z powietrzem. Jest wentylator, oczyszczacz powietrza, klimatyzacja, grzejnik a teraz do tego grona dołączył czujnik jakości powietrza. Sprawdź nowe dzieło Smartmi.

Nowy czujnik jakości powietrza SmartmiNowy czujnik jakości powietrza Smartmi

Nowy czujnik jakości powietrza Smartmi

Nowe urządzenie zostało stworzone przez firmę Beijing Zhimi Electronic Technology Co. Największym sukcesem firmy okazał się smart grzejnik zaprezentowany kilka dni temu na platformie finansowania. Zebrał już ponad 1300% potrzebnej kwoty, a do końca pozostało jeszcze 8 dni.

Obudowa nowe czujnika została wykonana z tworzywa ABS.  Urządzenie wyposażone jest w ekran OLED, który wyświetla aktualna jakość powietrza którym oddychamy. Z odczytem pomiaru poradzi każdy, na wyświetlaczu znajduje się kolorowy pasek który ma trzy kolory. Zielony, pomarańczowy i czerwony takie same kolory jakie posiada oczyszczacz powietrza Xiaomi. Jeżeli będzie świecił na zielono to jest dobrze i można oddychać pełną piersią.

Reklama

Nowy czujnik jakości powietrza Smartmi

Czujnik Smartmi posiada wbudowany akumulator o pojemności 950 mAh który zapewnia 120 dni użytkowania. Gdy zabraknie prądu należy naładować urządzenie przez gniazdo micro-usb.

Mamy listopad a w Polsce temperatura oscyluje w granicach 15 stopni, dzięki temu mamy wyjątkowo czyste powietrze. Chce aby ta sytuacja trwałą jak najdłużej, mam nadzieję że nie prędko zobaczę pomarańczowy wskaźnik na oczyszczaczu powietrza Xiaomi. Jeżeli chcesz sprawdzić czym oddychasz to nowe urządzenie sprawdzi się bardzo dobrze.

Nowy czujnik Smartmi został wyceniony na terenie Chin na kwotę 199 juanów, $29. Dostępny jest już do kupienia na Aliexpress.

Advertisements