Nowy głośnik bluetooth Vifa City dodany na platformę Youpin

Xiaomi dodało dzisiaj na platformę Youpin nowy, bezprzewodowy głośnik o nazwie Vifa City. Urządzenie posiada wbudowany akumulator dzięki czemu możemy zabrać go ze sobą w plener i cieszyć się ulubioną muzyką. Głośnik aktualnie znajduje się w kampanii crowdfundingowej i przez jeden dzień zdobył 117% potrzebnej kwoty. Zbiórka pieniędzy trwa tradycyjnie 14 dni i do końca pozostało jeszcze 13 dni.

Głośnik produkowany jest przez azjatycką firmę Anhui Yuhang Pai Meng Health Technology Co., Ltd. Wymiary nowego głośnika Vifa City to 39 mm x 105 mm. Waga wynosi tylko 300g. Vifa City łączy się z telefonem za pośrednictwem bluetooth oraz posiada cyfrowy procesor dźwięku DSP. Kolejną ciekawą funkcją jest NFC, umożliwia połączenie z drugim głośnikiem w celu synchronizacji dźwięku. Wbudowane ogniwo posiada pojemność 2000 mAh, ładowanie odbywa się przez gniazdo USB typu C. Na obudowie znajdują się przyciski do zmiany głośności oraz odbierania lub odrzucania połączeń.

Reklama

Głośnik Vita City został wyceniony w Chinach na 699 juanów, $100 za sztukę. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 31 lipca 2019 roku.

Advertisements