Nowy grzejnik na Youpin, tym razem od Ningbo

Ningbo grzejnik

Winter is coming, dobitnie przekonałem się o tym już dwa dni temu, spoglądając rano za okno i widząc zaszronione szyby samochodu. Czas aby pomyśleć o wymianie opon na zimowe oraz znaleźć butelkę z odmrażaczem do szyb. Xiaomi za sprawą marki Ningbo pragnie przygotować nasz dom na niskie temperatury i na platformie sprzedażowej Youpin prezentuje nowy grzejnik pokojowy.

Grzejnik marki Ningbo ma wymiary 850 mm x 195 mm x 443 mm i waży 6,8 kg. Dostępny jest w dwóch kolorach: matowy jasnoszary i czarny mat. Nie ma płynnej regulacji temperatury, posiada tylko dwa tryby pracy: 1000W lub 2000W. Zimne powietrze z dołu jest ogrzewane poprzez grzałkę i wypuszczane górą. Producent zadbał o szereg funkcji mających na uwadze nasze bezpieczeństwo. Grzejnik Ningbo automatycznie wyłączy się gdy wykryje skoki napięcia lub przewróci się na bok, np. z winy psa.

Reklama

Mi oczywiście brakuje w nim zdalnego sterowania i integracji z aplikacją Mi Home. Nie wiadomo na jaką temperaturę ustawiony jest termostat wbudowany w grzejnik gdy ustawimy tryb pierwszy, czyli 1000W. Lepszym wyborem będzie grzejnik bezpośrednio od Xiaomi, marki Mijia który posiada możliwość tworzenia scen z innymi urządzeniami. Utworzymy scenę z termometrem i grzejnik będzie grzał tak długo, dopóki zaprogramowana przez nas temperatura nie zostanie osiągnięta. Dodatkowo można ustawić aby pracował tylko wtedy gdy okno w pokoju będzie zamknięte. Dodatkowe oszczędności dla zapominalskich.

Wracając do produktu Ningbo to został wyceniony w Chinach na 199 juanów, $28. Aktualnie nowy grzejnik znajduje się w kampanii crowdfundingowej, w ciągu kilku godzin zebrał 1022% potrzebnej kwoty. Wysyłka do pierwszy osób rozpocznie się 23 października 2019 roku.

Advertisements