Now Reading
Nowy kran na Youpin który ma kilka różnych trybów działania

W zeszłym tygodniu Xiaomi zaprezentowało słuchawkę prysznicową. Dwa tygodnie temu zlewozmywak razem z kranem do kuchni, dzisiaj przyszedł czas na kran do łazienki. Xiaomi nie jest producentem tego produktu, stworzyła go firma Xiamen Dabai Technology Co., Ltd. Firma ta specjalizuje się tworzeniu hydraulicznych, a Xiaomi odpowiada za marketing oraz kanały dystrybucji.

Nowy kran na Youpin który ma kilka różnych trybów działania

Nowy kran na Youpin który ma kilka różnych trybów działania

Tradycyjnie jak z innymi produktami pod którymi podpisuje się Xiaomi nowy kran wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Może pracować w kilku różnych trybach. Poza tradycyjnym strumieniem, nowy kran umożliwia również strumień „prysznicowy” i „fontanne”. Woda leci wtedy do góry, sprawdzi się przy płukaniu zębów. Po co w kranie tryb prysznicowy? Końcówkę można wyjąć i używać ręcznie np. do mycia głowy lub czyszczenia łazienki.  Sprawdź jak to działa na filmie, niestety film dostępny jest tylko na platformie Youpin. Nie da się go pobrać, Xiaomi to zmieniło dzisiaj… ktoś ma pomysł jak to obejść ?:)

Kran od Xiaomi który ma kilka różnych trybów działania Kran od Xiaomi który ma kilka różnych trybów działania

See Also
Podgrzewacz do filiżanek youpin1

Kran spełnia wszystkie normy europejskie i będzie pasował do naszych instalacjii. Otwór montażowy wynosi od 33 mm do 38 mm.

Produkt został wyceniony na terenie Chin na kwotę 299 juanów, $43. Niedługo powinien znaleźć się w sklepach importowych, lecz oczywiście za wyższą cenę.

Scroll To Top