Nowy odkurzacz Xiaomi Mija – idealny dla alergików

Od dzisiaj na platformie Youpin zostanie otwarty crowdfunding dla tego nowego gadżetu od Xiaomi.

Odkurzacz Mija został zaprojektowany z myślą o ludziach, którzy cierpią na alergie. W tym przypadku ma wyeliminować roztocza oraz alergeny mieszczące się w naszym domu. Dużym plusem jaki możemy mu dopisać to brak kabli zasilających.

Ten pomocnik domowy wykorzystuje szybki, bezszczotkowy silnik o prędkości 85 000 obr / min. Jego głównymi cechami są min. ssanie o sile 16 kPa , sterylizacja ultrafioletem 2UV i 3-stopniowy filtr wielocyklonowy. Posiada on również osuszanie przedmiotów gorącym powietrzem 4PTC .

Jego główne zastosowanie zostało zaprojektowane tak, aby łatwo odkurzać sofy, łóżka, dywany oraz w szybki sposób je odświeżyć. Końcówka ssąca ma 20 cm i idealnie dopasowuje się do powierzchni materaca, aby zwiększyć obszar odkurzanej przez nas przedmiotu. Wewnątrz końcówki znajduje się filtr HEPA poziomu 13, który pochłania 99,7% pyłu i alergenów. Bateria, która będzie zamontowana w odkurzaczu pozwoli nam na 28 minut ciągłej pracy na jednym ładowaniu. Co daje nam bardzo dobry wynik.

Odkurzacz w finansowaniu społecznościowym będzie kosztował 499 juanów ( 71 USD). Natomiast zalecana cena detaliczna w innych sklepach ma wynosić około 549 juanów( 78 USD).

Scroll To Top