Nowy Redmi może być bardziej wydajny niż Xiaomi Mi 9!

Podsumowanie informacji o Redmi Y3

Zhang Gouquan odpowiedzialny za dział technologii w Xiaomi przedstawił na portalu społecznościowym Weibo tabele z najbardziej wydajnymi smartfonami na świecie. Na pierwszym miejscu oczywiście uplasował się Mi 9, co nie jest zaskoczeniem. Flagowiec Mi 9 osiągnął wynik 411 129 punktów w teście AnTuTu.

Zdecydowanie ważniejszy jest komentarz Dyrektora Generalnego Xiaomi który odpowiedział pod zdjęciem „Przekroczenie tego wyniku zależy tylko od Redmi”. Nowy smartfon Redmi ma posiadać ten sam procesor co Mi 9, czyli Snapdragon 855. Większa wydajność może być spowodowana zwiększeniem wydajności chłodzenia, co oczywiście wpływa na moc obliczeniową.

Reklama

Niedawno informowałem o smartfonie Redmi obsługującym ładowanie aż 100W. Z taką mocą akumulator o pojemności 4000 mAh naładuje się w zaledwie 17 minut! Niewiadomo do którego z nadchodzącym smartfonów Redmi trafi to ultra szybkie ładowanie. W sieci krąży również Redmi z wysuwanym przednim aparat. Plotek i domysłów w sieci jest wiele, na oficjalnie informacje trzeba poczekać.

Najbliższa premiera Redmi już 24 kwietnia


W środę 24 kwietnia oficjalnie zaprezentowany zostanie smartfon Redmi Y3, globalnie znany jako Redmi S3. Będzie to budżetowe urządzenie, w którym na pewno nie będzie Snapdragona 855. Producent zdradził jedynie przedni aparat o rozdzielczości 32 MP i akumulator o pojemności 4000 mAh.

Advertisements