Now Reading
Oclean Air, nowa szczoteczka soniczna

Od paru miesięcy moją podstawową szczoteczką jest produkt firmy Oclean, a dokładnie model SE. Jestem z niego bardzo zadowolony, nie mam żadnych problemów. Poprzednio używałem Soccas X3 i zespuł się przycisk. Sądzę, że dostała się do niego pasta i to spowodowało awarie. Produkty Oclean mają całkiem innym przycisk i nie ma możliwości aby pasta dostała się bokami, szczelinami obok przycisku.

Co wspólnego ma Xiaomi ze szczoteczkami Oclean? Za produkty Oclean odpowiada przedsiębiorstwo Shenzhen Yunding Information Technology Co, Ltd. Kojarzycie firmę Huami? To ta od zegarów i smart opasek w ekosystemie Xiaomi. Sytuacja wygląda następująco, Xiaomi dużo inwestuje w firmę Huami, a Huami zainwestowało w Shenzhen Yunding Information Technology Co, Ltd. Koniec końców, rządzi Xiaomi.

Oclean Air

Nowy model Oclean Air kontynuuje bardzo udany design, poprzednich edycji szczoteczek, modelu SE i One. To co dla mnie najważniejsze to przycisk, pozostaje ten sam. Zachowany również został metalowy pierścień pomiędzy wymienną końcówką, a mechanizmem szczoteczki. Oclean Air jest jeszcze bardziej kompaktowy od swoich większych braci. Średnica  wynosi 2 cm, a waży tylko 91g. Wbudowany akumulator wystarczy na 30 dni używania szczoteczki, ładowanie odbywa się poprzez umieszczenie w specjalnym doku który automatycznie łączy się ze szczoteczką za sprawą magnesu. Ładowanie od 0 do 100% trwa tylko dwie i pół godziny.

Oclean Air

Proces szczotkowania można kontrolować za pośrednictwem aplikacji Oclean na smartfonie. Oclean Air zapewnia połączenie Bluetooth. Można codziennie monitorować i analizować jakość szczotkowania zębów, lecz w praktyce włączysz raz, wybierzesz odpowiedni dla siebie program i o aplikacji zapomnisz. Aplikacja pozwala ustawić intensywność szczotkowania i odpowiedni tryb, do wyboru jest dwanaście programów. Każdy z nich przeznaczony do innych celów np. dla osób z wrażliwymi dziąsłami, z kamieniem nazębnym czy wybielanie. Ja zdecydowałem zdecydowałem się na program poprawiający biel zębów i taki od dawna używam.

Oclean Air

Oclean Air niedługo będzie dostępny w sklepie Gearbest.com. W tajemnicy Wam powiem, że sklep przewiduje promocję na nową szczoteczkę. Poczekajcie tydzień i wszystko będzie wiadomo.

Oclean Air

Scroll To Top