Now Reading
Odkurzacz Cleanfly [rozpakowanie] – doskonale wykonany

Xiaomi nawiązało współpracę z marką Cleanfly i postanowiło sprzedawać na swoje platformie Youpin ich małego potwora. Opisałem odkurzacz Cleanfly już kilka tygodni temu, gdy Xiaomi poinformowało o nowym produkcie w ofercie. Szczerze powiem, że nie planowałem go kupować. Sklep GearVita zaproponował, że wyślą mi na testy. Musze przyznać, że nie polecili mi byle czego, sprzęt na prawdę daje radę. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i już dwóch znajomych powiedziało, że też go kupuje.

Dawno nie miałem tak dobrze spasowanego produktu jak odkurzacz Cleanfly


Testowałem odkurzacz bezprzewodowy Roidmi F8, testowałem również Alfawise HC-1D03, lecz to produkt Cleanfly moim zdaniem jest najlepiej wykonany. Plastiki idealnie spasowane, nic nie trzeszczy. Obudowa została wykonana z mocnego tworzywa, lepszego niż Roidmi F8. Od teraz będę baczniej śledził wszelkie produkty marki Cleanfly.

Produkt jest mały, ale mocy(posiada 80W mocy, 5000 Pa). Jestem pozytywnie zaskoczy jego mocą, biorąc pod uwagę gabaryt. Oczywiście nie wciągnie piachu wdeptanego przez miesiąc w dywaniki welurowe w samochodzie, lecz z codziennym „brudem” radzi sobie doskonale.

W aucie pomiędzy drzwiami a fotelem miałem okruszek chipsa którego nie mogłem wciągnąć Roidmi F8, końcówka była za szeroka. Odkurzacz Cleanfly poradził sobie bez problemu. To moje pierwsze wrażenia z tym małym, potężnym sprzętem od Cleanfly. Póki co radzi sobie bardzo dobrze.

See Also
Wentylator VH

Co jest w pudełku?


W zestawie razem z odkurzaczem otrzymujemy ładowarkę 12V oraz końcówkę 2 w 1. Końcówka jest uniwersalna ponieważ szczotkę zamontowaną na górze można podnieść do góry (lub całkowicie zdjąć) i korzystać z samej dyszy do wciągania brudu w ciężko dostępnych miejscach. Od spodu jest dioda która świeci mocno, w ciemności dobrze doświetla odkurzaną powierzchnię. Jednak nie polecam odkurzać gdy inni śpią. Odkurzacz jest mały, lecz naprawdę mocny i głośny. Szkoda, że w zestawie jest tylko ładowarka 12V. Chętnie używałbym go w domu, podczas przygotowania posiłku gdy coś rozsypię. Można pokombinować i kupić ładowarkę z taką samą wtyczką i o takich samych parametrach 12V/2A, na allegro jest po 5zł..

Tak jak wspomniałem na początku, sprzęt dostałem do testów od GearVita.com. Sklep udostępnił kod rabatowy dla chętnych „GVmiFVQC”. Po użyciu kodu cena spada do $31.99, oficjalna cena w Chinach to $30.

Scroll To Top