Odkurzacz Xiaomi Mijia Handheld Vacuum Cleaner od 15 sierpnia w Polsce

Na początku roku Xiaomi zaprezentowało w Chinach swój pierwszy ręczny odkurzacz bezprzewodowy o nazwie Xiaomi Mijia Handheld Vacuum Cleaner. Jeżeli na bieżąco śledzisz nasz serwis to na pewno widziałeś już ten wpis. Xiaomi kontynuuje ekspansję międzynarodową i w połowie sierpnia odkurzacz będzie oficjalnie dostępny w polskiej dystrybucji.

Xiaomi Mijia Handheld Vacuum Cleaner to idealny sprzęt do skutecznego czyszczenia bez przewodów. Wbudowany akumulator o pojemności 2500 mAh umożliwia pracę przez 30 minut na jednym ładowaniu. Przekładając to na m2 to akumulator naładowany do 100% pozwoli na sprzątnięcie powierzchni 160 m2. Sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, jak i domu.

Bezszczotkowy silnik wewnątrz obudowy posiada 100 tyś obr/min i zapewnia moc ssania 100 AW (23 kPA). Odkurzacz ma kilka trybów pracy do wyboru. Wybór trybu przekłada się na moc ssania, czasy pracy na akumulatorze oraz poziom szumów. W trybie cichym Xiaomi Mijia Handheld Vacuum Cleaner emituje jedynie 72 dB.

Xiaomi Mijia Handheld Vacuum Cleaner

Jesteś alergikiem, nie tolerujesz kurzu? Dzięki zastosowaniu pięciostopniowej filtracji powietrza przy użyciu filtrów HEPA, wychwytywane jest 99,97% cząstek kurzu (w tym również eliminacja PM 2.5) i 99,99% roztoczy. Podczas pracy odkurzacz zasysa brudne powietrza i wypuszcza przefiltrowane.

W zestawie razem z odkurzaczem otrzymamy stację dokującą z ładowarką do powieszenia na ścianie i kilka rodzajów końcówek. Przy użyciu głównej końcówki odkurzysz dywany, krótsza sprawdzi się idealnie aby oczyścić wypoczynki i fotele. Spędzamy w nich najwięcej czasu, a to legowisko kurzu i roztoczy. Po zmianie na wąską końcówkę dotrzemy do zakamarków.

Polska premiera już 15 sierpnia, odkurzacz Xiaomi Mijia Handheld Vacuum Cleaner został wyceniony na 1099 zł.

Scroll To Top