Podgrzewacz wody Scishare

Na platformę crowdfundingową trafił nowy produkt. Podgrzewacz wody zaprojektowany przez firmę Scishare. Firma ma już w ofercie jeden produkt z podobnej tematyki, „smart”ekspres do kawy. Za podgrzewacz wody pierwszej generacji odpowiedzialna była firma Viomi. Po 9 miesiącach od debiutu pierwotnej wersji Xiaomi stwierdziło, że konieczna jest poprawa produktu. Tym razem wybrano firmę Scishare. Dwójka jest bardzo pożądana w Państwie Środka, osiągnęła już 1687% potrzebnej kwoty na platformie crowdfundingowej.

Podgrzewacz wody

Podgrzewacz wody Scishare

to czego brakowało w pierwszej wersji i to czego brakuje w czajniku Xiaomi, na szczęście znalazło się już w nowym produkcie. Chodzi o pokrętło do ręcznego sterowania temperaturą, bez konieczności ustawiania w telefonie. Lubię gadżety sterowane smartfonem, lecz w pewnych aspektach fizyczne przyciski, pokrętła są zdecydowanie lepsze. Takimi urządzeniami są moim zdanie akcesoria kuchenne. Nowy podgrzewacz wody sprawdzi się idealnie dla miłośników yerba mate, zielonej herbaty i innych ziół. Wszystkie te specyfiki łączy jedno, nie należy zaparzać ich wrzątkiem. Dzięki podgrzewaczowi Scishare, będziemy mogli ustawić taką temperaturę jaką aktualnie potrzeba.

Podgrzewacz wody Scishare

Temperaturę można ustawić za pomocną pokrętła na jedną z pięciu wartości: : 55 ° C, 70 ° C, 85 ° C, 95 ° C lub 100 ° C. Firma zastosowała grzałkę o mocy 2200W, potrafi podgrzać wodę do ustawionej temperatury w czasie zaledwie 3 sekund. 

Podgrzewacz wody Scishare

Podgrzewacz wody Scishare ma wymiary 280 mm x 328 mm  x 136 mm, waga wynosi 2,2kg. Wymiary są wystarczające aby pomieścić szklanki, a nawet termos. Na tylnej ścianie znajduje się pojemnik na wodę o pojemności 1,8L

Podgrzewacz wody Scishare

Podgrzewacz wody Scishare został wyceniony na 299 juanów, $46. Wysyłka rozpocznie się 2 sierpnia.