Ostatnio certyfikowany telefon Xiaomi to Mi 9 5G, będzie miał lepszą specyfikację

Nowy telefon Xiaomi otrzymał certyfikacje 3C. Posiada numer modelowy M1908F1XE i wspiera ładowanie o mocy 45W oraz modem 5G. Odnosząc się do certyfikacji 3C telefon był certyfikowany przez TENAA w lipcu. Początkowo myślano, że jest to następca Mi Mix 3, lecz prawdopodobnie jest to Mi 9 5G.

Wczoraj Wang Teng Thomas opublikował zrzut ekranu w serwisie Weibo, na którym widać, że telefon jest zalogowany do sieci 5G. Mógł to być Mi Mix 5G lecz Weibo zwykle informuje o modelu użytym do wysłania posta, stąd wiemy, że był to Mi 9. To oznacza, że jego wersja 5G powinna być zaprezentowana niedługo.

Już teraz wiemy, że Mi 9 5G różni się od modelu z LTE wsparciem dla szybkiego ładowania o mocy 45W. Dotychczas żaden telefon Xiaomi nie wspiera tak szybkiego ładowania. Przecieki mówią także o większych zmianach niż prędkość ładowania.

Reklama

Serwis Xiaomishka.ru został poinformowany przez swojego informatora, że Mi 9 5G posiada inne interesujące zmiany. Wyświetlacz ma być większy i mieć rozdzielczość 2K. Główna kamera jest inna i posiada optyczną stabilizację obrazu. Także bateria ma być większa od tej w Mi 9.

Nie mamy żadnych informacji odnośnie daty wprowadzenia Mi 9 5G, ale powinno to nastąpić niedługo, skoro telefon został już certyfikowany. Mi 9 5G ma szansę być najtańszym telefonem z 5G dostępnym w Chinach.

Advertisements