PaMu Slide – słuchawki które trafiły z Indiegogo na Youpin

Pamu Slide youpin xiaomi

PaMu Slide to słuchawki znane z platformy crowdfundingowej Indiegogo, są to słuchawki które osiągnęły największa sprzedaż na Indiegogo. Skąd tak duża popularność?

Według mnie z powodu ogromnej sumy przeznaczonej na marketing, nawiązanie współpracy z czołowymi graczami NBA którzy rekomendowali produkt. Po „podboju” USA czas na Chiny.

Słuchawki PaMu Slide oferują do 10 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu oraz do 60 godzin, uwzględniając dodatkowe ładowanie w dołączonym etui. Słuchawka posiada wbudowany akumulator o pojemności 85 mAh, a etui ogniwo o pojemności 2000 mAh. W celu naładowania należy skorzystać z gniazda USB typu C.

Do komunikacji, ze smartfonem wykorzystano Bluetooth w wersji 5.0 który zapewnia stabilną jakość połączenia, lepszy dźwięk i niższy zużycie energii. Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów i komunikację z wirtualnym asystentem.

Największy minus to wielkość etui, aż 72 mm x 72 mm x 38.5, zbyt duże aby nosić w kieszeni spodni, pozostaje plecak. Duże etui ma jednak plus, od spodu posiada ładowarkę indukcyjną za pomocą której można ładować smartfon.

Słuchaki PaMu Slide zostały wycenione w Chinach na 599 juanów, $84 – > 327 PLN. Z całego zestawu najbardziej podoba mi się etui, wygląda niczym głośnik.

Tak sobie pomyślałem.. fajnie jakby faktycznie był to głośnik bluetooth! Urządzenie 2 w 1, wyciągamy słuchawki i słuchamy w pojedynkę lub wkładamy do etui i używamy w gronie znajomych. Proste, a zarazem funkcjonalne. Niestety tak nie jest i etui tylko ładnie wygląda.

Scroll To Top