Parownica od Deerma pojawiła się na Youpin

Parownica Deerma 2

Xiaomi dodało dzisiaj na platformę sprzedażową Youpin parownicę marki Deerma. Nowy produkt został stworzony przez firmę Foshan City Electric Fish Technology Co., Ltd. i aktualnie znajduje się w kampanii crowdfundingowej. Przez kilka godzin zebrał 414% potrzebnej kwoty, a do końca zbiórki pozostało jeszcze 13 dni.

Parownica Deerma sprawdzi podczas czyszczenia całego domu. Jest w stanie zdezynfekować do 99,9% bakterii które żyją w naszej łazience, kuchni i pokoju. Przy jej użyciu możesz czyścić zarówno okna, podłogi jak i domowy sprzęt.

Urządzenie ma wymiary 389 mm x 85 mm 180 mm i waży 2,3 kg. Korpus został wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS. Moc parownicy to 1600W i w ciągu zaledwie 20 sekund jest w stanie podgrzać wodę do temperatury 150 stopni Celsjusza uzyskując tym samym parę wodną do czyszczenia. Zbiornik na wodę ma pojemność 230 ml, co przekłada się na 11 minut pracy. Następnie należy uzupełnić wodę w zbiorniku.

Dołączone końcówki sprawdzą się podczas czyszczenia między innymi podłóg, zasłon, szyb, kranów i toalet.

Parownica Deerma została wyceniona w Chinach na 299 juanów, $43. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 3 sierpnia 2019 roku.

Scroll To Top