Now Reading
Pocophone F1 wspiera Quick Charge 4.0, tak samo jak Mi 8

Na oficjalnej stronie firmy Qualcomm dostępna jest lista wszystkich urządzeń które oficjalnie wspierają szybkie ładowanie Quick Charge 4.0. Listę możesz pobrać z tego linku. O tym, że jest na niej Xiaomi Mi 8 i Xiaomi Mi A2 to dobrze wiem, lecz dość niespodziewanie pojawił się na niej również Pocophone F1. Najtańszy smartfon na świecie ze Snapdragon 845.

Pocophone F1 wspiera Quick Charge 4.0, tak samo jak Mi 8

Pocophone F1 wspiera Quick Charge 4.0, tak samo jak Mi 8

Jeżeli jesteś posiadaczem smartfona Pocophone i chcesz korzystać z pełnego potencjału ładowania to należy kupić na własną rękę ładowarkę która obsługuje Quick Charge 4.0 i tu jest problem. Dostępność ładowarek przystosowanych do QC 4.0 jest bardzo ograniczona. Jeżeli masz link do sprawdzonej ładowarki z QC 4 to podziel się w komentarzu, pomożesz innym. Ja polecam produkt Blitzwolf lecz wspiera tylko QC 3.0, producent jeszcze nie oferuje ładowarek w nowszej technologii.

See Also

Ładowarka którą otrzymujemy razem ze smartfonem F1 jest tylko zgodna z Quick Charge 3.0. Słowo tylko jest trochę na wyrost, jest firma która oferuje zdecydowanie droższe smartfony i do pudełka wkłada wolne ładowarki.

Scroll To Top