Now Reading
Podgrzewacz wody VIOMI – gorąca woda w kilka sekund

Nie lubisz czekać aż woda w czajniku się zagotuje? Pijesz herbaty które należy parzyć w określonej temperaturze aby zachowały wszystkie swoje właściwości? Podgrzewacz wody Viomi jest właśnie do takich zadań. W ciągu kilku sekund kubek napełni się wodą podgrzaną do wybranej temperatury, do wyboru jest 6 wartości (woda bieżąca, 55 ℃, 70 ℃, 85 ℃, 95 ℃ i 100 ℃).

Urządzenie ma wymiary 32.8 x 13.6 x 28 cm i posiada wyciągany za rączkę zbiornik na wodę o pojemności 1800 ml. Maksymalna wysokość naczynia jaka wejdzie na podstawę w celu nalania wody to 200 mm.

Podgrzewacz wody VIOMI jest bardzo proste w obsłudze, posiada jedynie wyłącznik z tyłu oraz pokrętło do wybrania temperatury wody. Wystarczy wybrać jedną z sześciu temperatur i nacisnąć pokrętło, a podłożone naczynie napełni się 250 ml wody. Jeżeli przytrzymasz pokrętło przez ponad dwie sekundy to wlane zostanie 500 ml. Jeżeli potrzebujesz mniej wody to można zatrzymać manualnie naciskając jeszcze raz przycisk.

Podoba mi się jakość wykonania produktu i dbałość o szczegóły. Podkładka na która kładziemy kubek posiada magnes, tak samo jak dół obudowy podgrzewacza. Nie ma żadnych klipsów, wystarczy zbliżyć a sama wskoczy. Przydatne ponieważ w podkładce może z czasem zebrać się woda, która kapie gdy zbyt szybko wyciągniemy napełniane naczynie.

See Also
Wentylator VH

Jeżeli lubisz pić np. Yerbe która powinno parzyć się w temperaturze około 75 stopni Celsjusza lub inne ziółka to produkt jest jak najbardziej dla Ciebie. Również zrobienie zwykłej herbaty lub kawy będzie trwało tylko kilka sekund.

Produkt dostępny jest na Aliexpress.

Scroll To Top