Podgrzewacz wody Xiaomi z wbudowanym testerem jakości

Xiaolang TDS water 6

Kilka miesięcy temu opisywałem podgrzewacz do wody Viomi. Urządzenie jest dobre, lecz Xiaomi zaprezentowało jeszcze lepsze urządzenie. Nowa wersja to dzieło firmy Xiaolang i posiada dwa istotne udoskonalenia: miernik jakości wody TDS oraz bezpośrednie podłączenie do wody (np. baniak 5L), nie ma potrzeby wlewać wody do zbiornika, tak jak było to w przypadku Viomi.

Xiaolang TDS znajduje się aktualnie w kampanii crowndfuindogwej i przez 2 dni zebrał 486% potrzebnej kwoty. Do końca zbiórki pozostały jeszcze 2 dni.

Wymiary nowego podgrzewacza to 273 mm x 187 mm x 280 mm i waży 1250g, całkowita moc urządzenia to 2100W.

Instalacja urządzenia jest bajecznie prosta. Wtyczkę wkładamy do gniazdka 230V, a wąż do źródła wody np. butli 5 litrowej. Gdy to już mamy za sobą to wystarczy nacisnąć przycisk a po +-3 sekundach otrzymamy gorącą wodę w szklance. Do wyboru jest pięć temperatur: pokojowa, 40 stopni Celsjusza, 55 stopni Celsjusza, 85 stopni Celsjusza i 100 stopni Celsjusza. Po naciśnięciu przycisku do podłożonego naczynia naleci 250 lub 500 ml wody, zależnie od naszej konfiguracji.

Tak jak wspomniałem urządzenie Xiaolang posiada również system kontroli jakości wody TDS. Jakość wody wyświetlana jest w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu w podstawie urządzenia.

Podgrzewacz wody Xiaolang z miernikiem jakości TDS został wyceniony w Chinach na 299 juanów, $44. Wysyłka do pierwszych osób rozpocznie się 29 sierpnia 2019 roku.

Scroll To Top