Now Reading
Podgrzewacz wody Xiaomi z wbudowanym testerem jakości

Kilka miesięcy temu opisywałem podgrzewacz do wody Viomi. Urządzenie jest dobre, lecz Xiaomi zaprezentowało jeszcze lepsze urządzenie. Nowa wersja to dzieło firmy Xiaolang i posiada dwa istotne udoskonalenia: miernik jakości wody TDS oraz bezpośrednie podłączenie do wody (np. baniak 5L), nie ma potrzeby wlewać wody do zbiornika, tak jak było to w przypadku Viomi.

Xiaolang TDS znajduje się aktualnie w kampanii crowndfuindogwej i przez 2 dni zebrał 486% potrzebnej kwoty. Do końca zbiórki pozostały jeszcze 2 dni.

Wymiary nowego podgrzewacza to 273 mm x 187 mm x 280 mm i waży 1250g, całkowita moc urządzenia to 2100W.

Instalacja urządzenia jest bajecznie prosta. Wtyczkę wkładamy do gniazdka 230V, a wąż do źródła wody np. butli 5 litrowej. Gdy to już mamy za sobą to wystarczy nacisnąć przycisk a po +-3 sekundach otrzymamy gorącą wodę w szklance. Do wyboru jest pięć temperatur: pokojowa, 40 stopni Celsjusza, 55 stopni Celsjusza, 85 stopni Celsjusza i 100 stopni Celsjusza. Po naciśnięciu przycisku do podłożonego naczynia naleci 250 lub 500 ml wody, zależnie od naszej konfiguracji.

See Also
Circle Joy 1

Tak jak wspomniałem urządzenie Xiaolang posiada również system kontroli jakości wody TDS. Jakość wody wyświetlana jest w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu w podstawie urządzenia.

Podgrzewacz wody Xiaolang z miernikiem jakości TDS został wyceniony w Chinach na 299 juanów, $44. Wysyłka do pierwszych osób rozpocznie się 29 sierpnia 2019 roku.

Scroll To Top