Now Reading
Podgrzewana poduszka z „głośnikiem” to kolejna nowość na Youpin

Podgrzewana poduszka z „głośnikiem” to kolejna nowość na Youpin

poduszka JSEIF

W dzisiejszych czasach wszystko ma swoje smart odpowiedniki, tak samo musi być z poduszką do spania. Co może oferować inteligenta poduszka? Marka JSEIF zaprezentowała produkt który oferuje masaż, ciepło oraz odtwarzanie ulubionych utworów.

W pierwszej kwestii, czyli masażu poduszka JSEIF wykorzystuje pulsację o niskiej częstotliwości (1000 Hz), która ma zapewniać odczucie relaksującego masażu.

Dzięki zastosowaniu nanorurek węglowych poduszka w ciągu zaledwie 3 sekund jest w stanie osiągnąć pożądana temperaturę, regulacja od 38 do 53 stopni Celsjusza.

Ostatnią funkcją którą wymieniłem to odtwarzanie muzyki. Poduszka nie ma wbudowanych tradycyjnych głośników, lecz wykorzystuje technologię przewodnictwa kostnego. Dźwięk będzie słyszalny tylko dla osoby której głowa będzie spoczywała na inteligentnej poduszce JSEIF. Jestem ciekawy jak w praktyce działa ta technologia, ktoś już testował słuchawki z przewodnictwem kostnym?

poduszka smart youpin

Poduszka występuje w dwóch wersjach, męskiej i żeńskiej. Na pewno zastanawiasz się, czym różni się poduszka męska od żeńskiej? Już wyjaśniam. Ze względu na różnicę w budowie ciała, poduszka dla mężczyzny jest wyższa o 3 centymetry aby „głowa lepiej leżała”. Poduszkę kontrolujemy za pomocą pilota lub aplikacji Mi Home w której znajdziemy również statystyki snu.

Inteligentna poduszka JSEIF została wyceniona w Chinach na 299 juanów, $43. Produkt znajduje się w kampanii finansowania, lecz nie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, jak na standardy Xiaomi Youpin oczywiście. W ciąg 5 dni trwania zbiórki poduszka zebrała tylko 416% potrzebnej kwoty. Wysyłka do pierwszych osób rozpocznie się 14 grudnia 2019.

Scroll To Top