Podgrzewana suszarka do naczyń – szybko suszy i neutralizuje bakterie

Suszarka do naczyń Viomi
Reklama

Kojarzysz markę Viomi? Zapewne tak, testowałem już ich podgrzewacz wody. Tutaj możesz przeczytać recenzję. Najbardziej chciałbym sprawdzić lodówki Viomi, lecz niestety nie są sprzedawane w Europie, a zakup na własną rękę z Chin jest nieopłacalny. Chciałbym lodówkę z 21-calowym tabletem, nie wiem czy tablet byłby przydatny, ale moja gadżeciarska dusza chciałaby bardzo. Oczywiście, takie lodówki są w Polsce, ale nie za 3400 PLN, a tyle kosztuje lodówka Viomi o której wspominałem wyżej. Dobra, ale dzisiaj nie o tym.

Suszarka do naczyń Viomi

Viomi specjalizuje się w produkcji urządzeń AGD, ich najnowszym produktem jest podgrzewana suszarka do naczyń. Urządzenie spełnia dwie funkcje: szybko suszy naczynia i neutralizuje bakterie.

Reklama

Wbudowana grzałka jest w stanie podnieść temperaturę wewnątrz urządzenia do 75 stopni Celsjusza, a wbudowana lampa UV zabije niepożądane bakterie. Wymiary suszarki to 495 mm x 409 mm x 436 mm, a pojemność wynosi 55l. Za pomocą pokrętła na obudowie można regulować czas suszenia, od 10 do 60 minut. Moc urządzenia, pobór prądu to 260W.

Podgrzewana suszarka do naczyń Viomi została wyceniona w Chinach na 599 juanów, $86. W sklepie Xiaomi Youpin aktualnie trwa promocja, urządzenie kosztuje 339 juanów, szkoda że tylko mieszkańcy Chin mogą korzystać z platformy Xiaomi Youpin…A może to jednak dobrze, zamawiałbym wtedy zdecydowanie zbyt dużo rzeczy, sądzę że nie ja jeden 🙂

Advertisements