Now Reading
Podsumowanie informacji o Xiaomi Mi 9 przed premierą 

Podsumowanie informacji o Xiaomi Mi 9 przed premierą 

Xiaomi Mi 9 przed

Postanowiłem stworzyć osobny wpis w którym przedstawię wszystkie informacje jakie trafiły do sieci przed jutrzejszą premierą Xiaomi Mi 9.

Tryb Game Turbo i Snapdragon 855

Xiaomi Mi 9 z procesorem Snapdragon 855 będzie to najszybszy smartfon na rynku, świadczy o tym test AnTuTu i prawie 390 000 punktów. Rynek graczy mobilnych rośnie najszybciej. Zdecydowanie przewyższa wszystkie inne platformy. Dla wszystkich miłośników maksymalnej wydajności w grach mam dobrą wiadomość. Aby w pełni wykorzystać możliwości Snapdragona 855 w nowym Mi 9 zostanie wprowadzony nowy tryb Game Turbo.

Algorytm skuteczniej zarządza mocą obliczeniową aby wydobyć jak najwięcej fpsów. Na ekranie będzie wyświetlana również w czasie rzeczywistym ilość FPS i zużycie GPU.

Poprawione głośniki

Producent zapowiada, że będą to „najlepsze głośniki w branży”.Poprawione mają zostać głównie niskie tony.

Wyświetlacz AMOLED od Samsunga

Ekran będzie miał wielkość 6,39 cala. 90,7% frontu urządzenia to będzie wyświetlacz AMOLED chroniony przez szkło Corning Gorilla Glass 6. Czytnik linii papilarnych wbudowany będzie w wyświetlacz. Ma być o 25% szybszy i dokładniejszy niż w Xiaomi Mi 8 Pro.

Potrójny aparat 48 MP

Podczerwień

Podczerwień powróci…znowu będzie można sterować telewizorami w pubach czy na salach wykładowych..

Ładowanie bezprzewodowe

Xiaomi Mi 9 będzie miał szklane plecy co umożliwi ładowanie bezprzewodowe z mocą aż 20W. Na konferencji ma zostać zaprezentowana również nowa ładowarka obsługująca tak dużą moc ładowania.

Teraz najważniejsze cena za Mi 9

Grafika znaleziona w sieci, ceny tylko poglądowe

CEO Xiaomi Lei Jun poinformował, że Xiaomi Mi 9 będzie conajmniej o $150 droższy od Mi 8. Na rynku chińskim możemy spodziewać się ceny w granicach $500.

Xiaomi Mi 9 Explorer Edtiion

Nowy model podobnie jak poprzednia generacja będzie dostępny w wersji z przezroczystymi plecami.

Chińska premiera jutro, światowa być może 24 lutego

Lokalne oddziały Xiaomi publikują dużo informacji na temat Mi 9, dlatego sądzę że premiera wersji globalnej będzie bardzo szybko. Możliwe że nastąpi to już 24 lutego podczas targów w Barcelonie.

Jeszcze go nie ma, a w Chinach już jest rezerwowany.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top