Polska premiera Xiaomi Mi Note 10. Sądziłem, że będzie tańszy..

Mi CC9 Pro

Po kilkunastu dniach od premiery w Chinach zadebiutował i w Polsce, mowa oczywiście o Xiaomi Mi Note 10 ( w Chinach sprzedawany pod nazwą Mi CC9 Pro). Jest to aktualnie najlepszy smartfon pod względem jakości wykonywanych zdjęć, ex aequo z Huawei Mate 30 Pro! Co go odróżnia od produktu marki Huawei? Jest zdecydowanie tańszy!

Xiaomi-Mi-CC9-Pro

Nie musisz przewijać do końca wpisu, od razu zdradzę najważniejsze, czyli cenę. Za Xiaomi Mi Note 10 6/128 GB z Polskie dystrybucji należy zapłacić 2499 PLN. Do wyboru będą trzy kolory: czarny (Midnight Black), zielony (Aurora Green) i biały (Glacier White).

Mi CC9 Pro

Przedsprzedaż rozpocznie się 25 listopada, a regularna sprzedaż 2 grudnia. Ja swój egzemplarz zamówiłem kilka dni temu w Chinach i jest bardzo prawdopodobne, że otrzymam go jeszcze w listopadzie. Dodam, że kupiłem go zdecydowanie taniej. Za niecałe 1900 PLN, tutaj zamieszczam link jeżeli również chciałbyś zaoszczędzić kilka stówek.

Czy warto kupić Mi Note 10? Jeżeli nie potrzebujesz topowej mocy obliczeniowej, a zależy Ci głównie na jakości wykonywanych zdjęć i ogromnej baterii, to tak! Mi Note 10 posiada akumulator o pojemności aż 5260 mAh!

Specyfikację Mi Note 10, czyli CC9 Pro znajdziesz tutaj, opublikowałem wpis po premierze w Chinach.

Scroll To Top