Portfel Xiaomi – to już choroba?

portfel xiaomi

IMG_0071Xiaomi to nie tylko smartfony i elektronika, to także wszelkie rodzaju produkty codziennego użytku. Lista portfolio Chińskiego giganta jest naprawdę długa: portfele, parasole, grzebienie, sztućce, patelnie, kurtki, softy, a nawet bielizna i to naprawdę tylko mała cześć produktów „lifestylowych” które sprzedaje Xiaomi.  Mój stary portfel jest już popękany, dlatego zdecydowałem się na zakup nowego. Dlaczego Xiaomi? Chciałem produkt które jest na prawdę wykonany ze skóry, a nie tylko z nazwy na aukcji w portalu Allegro.  Czy portfel jest również najwyższej jakości jak smartfony z logiem Mi?

xiaomi wallet brown

Jakiego szukałem portfela?

Podstawowe warunki to chciałem aby był z prawdziwej skóry. Miał conajmniej cztery miejsca na karty, oraz mieścił się dowód rejestracyjny od samochodu. Szukałem również czegoś eleganckiego, a zarazem minimalistycznego. Portfel Xiaomi spełniał te warunki. Nie byłem pewny tylko jednego, czy wejdzie dowód rejestracyjny, jednak nie miałem jak tego sprawdzić. Zamówiłem, najwyżej dałbym komuś na prezent, święta się zbliżają 🙂 Wykonany jest ze skóry bydlęcej. Do wyboru są dwa kolory czarny, który jest również czarny w środku lub ciemmy brąz, który w środku jest już jasny. Wersja brązowa w ogóle nie przypadła mi do gustu, tylko czarny.

Rozpakowanie

Xiaomi wallet dotarł do mnie w małym, czarnym pudełku. W środku znajduje się porfel w eleganckim białym papierze, niczym produkty marki Wittchen, o które toczą się zażarte pojedynki  gladiatorów XXI wieku, na arenie zwanej Lidl.

IMG_0065IMG_0067

IMG_0071

Wracając do portfela, pierwsze wrażenia po chwyceniu – to miękkość, jest wykonany z prawdziwej skóry na prawdę dobrej jakości. Dotychczas miałem portfel z Zary też był niby ze skóry, jednak sprawiał wrażenie jakby to był jednak inny materiał. Z Xiaomi jest odwrotnie. Prawdziwe bydle z tego portfela.

Reklama

IMG_0072

IMG_0073

Xiaomi Wallet nie ma kieszonki na monety. Dla niektórych może to być powód, aby go skreślić. Dla mnie to plus, dzięki temu jest cieńszy. Jakość doskonala, czas na najważniejsze, czy wejdzie dowód rejestracyjny?!

IMG_0075xiaomi portfel black

Mieści się „na styk”, może mógłby być o parę mm dłuższy aby nie wystawał, ale jest dobrze – bez problemu portfel się składa. Xiaomi dobrze w porozumieniu z naszym rządzem zaprojektowało wielkość portfela. 🙂

Podsumowanie

Portfel Xiaomi to według mnie produkt bardzo dobrej jakości, jak na Xiaomi przystało – nie tylko smartfony portafią produktować. Kosztuje poniżej 100zł i jest wart tych pieniędzy. Jeśli szukasz nowego portfela i niepotrzebujesz kieszonki na monety to nic, tylko brać. Fani Xiaomi na pewno ucieszą się z takiego prezentu pod choinką. Radzę się śpieszyć bo paczki z Chin ostatnio wolno docierają..

Recenzuje galanterie.. czas zostawić elektronikę i zostać Kasią Tusk 🙂

Advertisements