Now Reading
Pozostałe kolory opasek Xiaomi Mi Band 3 trafiają do sprzedaży

Pozostałe kolory opasek Mi Band 3 wchodzą do sprzedaży

Xiaomi na konferencji prezentującej nowego Mi Banda 3 informowało, że będzie dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Do dnia dzisiejszego dostępna była tylko wersja czarna. Właśnie dzisiaj Xiaomi poinformowało, że do sprzedaży trafiają pozostałe warianty kolorystyczne czerwony i granatowy. Cena jest bardzo atrakcyjna, wynosi tylko 19,9 juanów, tylko $3 za sztukę.

Pozostałe kolory opasek Xiaomi Mi Band 3 trafiają do sprzedaży

Pozostałe kolory opasek Xiaomi Mi Band 3

Opaski do Xiaomi Mi Band 3 są wykonane z materiału odpornego na ścieranie. Xiaomi informuje, że znacznie poprawiło zapięcie. Przeprowadzono test, 2000 razy założono i 2000 razy zdjęto opaskę. Wytrzymały zaczep pomimo, tak dużej liczby zdjęć dalej pewnie trzymał opaskę na przedramieniu. Posiadacze opaski będą ją ściągać i zakładać około 50 raz w ciągu roku do ładowania, plus drugie 50 z różnych powodów. Do liczby 4000 bardzo daleko. 

See Also

Jeżeli ktoś jeszcze nie słyszał o nowym Mi Bandzie to polecam przeczytać mój wpis na temat różnić pomiędzy Mi Bandem 2, a najnowsza opaską Mi Band 3.  Xiaomi poinformowało za pośrednictwem mediów społcznościowych, że w ciągu 17 dni wyslałi do klientów już ponad milion opasek Mi Band 3.

 

Scroll To Top