Now Reading
Przenośna golarka elektryczna Xiaomi, 30 dni na baterii.

Przenośna golarka elektryczna xiaomi

Xiaomi ma już w swojej ofercie tradycyjną golarkę do twarzy, z wymiennymi ostrzami. Niedawno została zaprezentowana przenośna golarka elektryczna, która wytrzymuje 30 dni na jednym ładowaniu i ma nawet port USB-C.

Podróżnicy..

Golarka przeznaczona jest głównie dla osób które często podróżują, ze względu na kompaktowe rozmiary i długi czas pracy na akumulatorze, do 30 dni. Przy założeniu, że będziemy golić się codziennie nie dłużej niż 3 minuty.  Wykonana jest aluminiowej obudowy wielkości karty kredytowej, bez problemu zmieści się nawet w kieszeni.

Przenośna golarka xiaomi

Ze względu na główną cechę maszynki czyli mobilność, przeznaczona jest do golenia na sucho. Ostre ostrza wykonane zostały ze stali japońskiej o twardości 60 HRC, częstotliwość drgań wynosi 7600 na minutę. Przycisk włączający znajduje się pod pokrywą, aby zapobiec przypadkowemu włączeniu. Do ładowania służy port USB-C, możemy użyć ładowarki od smartfona lub powerbanka.

See Also

Przenośna golarka xiaomi

Dostępność i cena

Przenośna golarka elektryczna Xiaomi dostępna jest  w Chinach za 179 juanów, czyli  około 27$. Aktualnie dostępna jest w sklepie Gearbest w promocji za 39,99$ z darmową wysyłką. Ja zamówiłem, jeśli ktoś jednak czeka na lepszą ofertę, proponuję śledzić promocję związane z maszynką.

Jeśli nie chcesz przegapić innych promocji,  śledź Twittera lub Facebooka.

Scroll To Top