Now Reading
Qcooker wprowadza urządzenie do gotowania ryżu

Osobiście nie rozumiem fenomenu, zapotrzebowania na rynku na urządzenie do gotowania ryżu, a mimo to Xiaomi ma już w ofercie dwa. Na platformę Youpin trafił dzisiaj kolejny, tym razem stworzony przez firmę Qcooker. Najbardziej chciałbym aby powstał sprzęt do gotowania pierogów, aby zawsze były idealne bo z ryżem wielkiem filozofii nie ma.

Ocooker wprowadza urządzenie do gotowania ryżu

Qcooker wprowadza urządzenie do gotowania ryżu

Obudowa nowego urządzenia została wykonana ze plastiku i ma wymiary 189.5 mm x 190 mm x 159.5 mm. Miska do które wsypujemy ryż jest ze stali nierdzewnej i ma pojemność 1,2 litra, poprzednie modele są zdecydowanie większe: 3l i 4l pojemności. Aby przygotować idealny ryż urządzenie Qcooker wyposażone jest w czujnik temperatury NTC i timer.

Ocooker wprowadza urządzenie do gotowania ryżu Ocooker wprowadza urządzenie do gotowania ryżu

Firma chciała przygotować jak najtańszy produkt, dlatego nie ma funkcji smart, nie jest zarządzany przez aplikację. W celu konfiguracji należy skorzystać z przycisków na froncie, pod wyświetlaczem LCD. Sprzęt Qcooker pozwala zarówno ugotować ryż, jak i tylko podgrzać gdy zostanie nam z wcześniejszego posiłku. W filmiku promocyjnym który dostępny jest tutaj, przedstawione zostały inne możliwości sprzętu, nie tylko przygotowywanie ryżu. Odpowiednia izolacja termiczna zapewnia ciepły posiłek przez 10 godzin. Urządzenie jest energooszczędne i podczas grzania pobiera tylko 300W.

See Also
Xiaomi Mijia Smart Vertical AC6

Urządzenie do gotowania ryżu Qcooker został wycenione na rynku chińskim na 199 juanów, $29. Jest już dostępne w sprzedaży i niedługo powinno pojawić się w sklepach oferujących wysyłkę do Europy.

Ocooker wprowadza urządzenie do gotowania ryżu

Scroll To Top