Quange Smart Garbage – kosz na śmieci z automatyczną klapą

Quange Smart Garbage Bin GA1

Marka Quange dodała do swojej oferty na platformie Xiaomi Youpin nowy kosz na śmieci. Jest to zdecydowanie najtańszy „inteligentny” kosz na śmieci w ofercie Xiaomi Youpin, kosztuje tylko 99 juanów, jednak jego „inteligencja” bardzo odbiega od konkurencyjnych koszy marki Townew.

Kosz posiada wewnątrz dwie przegrody (zielona oraz szara), które umożliwiają segregację odpadów. Całkowita pojemność kosza Quange to 15 litrów. Czujnik podczerwieni automatycznie otworzy klapę w czasie 0,3 sekundy gdy zbliżymy rękę. Zasięg czujnika to około 20 centymetrów, wystarczy, że machniemy ręką lub zegniemy nogę w kolanie.

Reklama

Urządzenie zasilane jest przez trzy baterię AA 1,5V, standardowe paluszki. Producent zapewniam, że jeden komplet baterii wystarczy na 3 miesięcy autonomii.

Kosz na śmieci Quange Smart Garbage Bin GA1 został wyceniony w Chinach na 99 juanów, $15. Jest dostępny na Aliexpress, lecz drogo Panie Chińczyku. Za tę cenę w Chinach można kupić zdecydowanie bardziej inteligentny kosz na śmieci marki Townew, który sam potrafi zamykać worki.

Advertisements