Raport Kuo: Apple Watch Series 5 zostanie zaprezentowany na jesieni

Japan Display dostarczy wyświetlacze OLED do nowego Apple Watch Series 5, który ma zadebiutować na jesieni, prawdopodobnie razem z nowymi iPhone’ami. Takie przewidywania wysuwa analityk Ming-Chi Kuo.

Kuo, który pracuje dla TF International Securities, w notce opublikowanej w chińskich mediach podaje, że Japan Display będzie stopniowo zwiększał swój udział w zamówieniach na wyświetlacze OLED do Apple Watcha. Rozpoczną od 15-20 procent zamówień w 2019 roku oraz 70-80 procent w 2021 roku.

Kuo mówi takżę, że Apple będzie także stopniowo zwiększał dostawy paneli OLED od LG do iPhone’ów. Chiński producent BOE także jest wskazywany jako dodatkowy dostawca, w celu zdywersyfikowania łańcucha dostaw.

Reklama

Na ten moment nie wiadomo jaki dokładnie będzie Apple Watch Series 5. Na jego temat nie wyciekło tyle informacji co o nowych smartfonach Apple. Co prawda Series 4 przyniósł powiew świeżości i nowy design, ale mnie ciekawi, jaki język stylistyczny będzie następny w przypadku smart zegarka Apple. Być może coś zaczerpniętego z nowego iPada Pro?

Advertisements