Recenzja zapachu Xiaomi Prochain

Xiaomi Prochain

Miesiąc temu Xiaomi zaprezentowało dwa odświeżacze powietrza. Jednym z nich jest Prochain. Wygląda bardzo elegancko, zapakowany jest niczym perfum renomowanej marki. Gdy spojrzymy na pudełko „czuć pieniądz”, chropowate wykończenie i kwiaty na froncie opakowania prezentują się bardzo ładnie.

Xiaomi Prochain

Xiaomi Prochain

Xiaomi Prochain

Produkt zapakowany jest poprawnie i nie ma do czego się przyczepić. Zapach w jednej przegródce, a uchwyt do kratki wentylacyjnej w aucie obok, w drugiej przegródce. Po otwarciu pudełka widzimy jeszcze instrukcję obsługi w języku chińskim. Producent przyłożył się do produktu od strony technicznej i całość zamknięta jest w metalowej obudowie.

Xiaomi Prochain

Xiaomi Prochain

Urządzenie ma instrukcji obsługi lecz wielkiej filozofii w nim nie ma. Używać można na dwa różne sposoby. Urządzenie można położyć na biurku lub gdziekolwiek indziej i nadusić górę, co spowoduje wysunięcie się góry i uwolnienie zapachu. Drugi sposób to skorzystanie z dwóch elementów w zestawie aby przymocować zapach do kratki od nawiewu. Nie musi to być w aucie, można przymocować do wentylator, oczyszczacza, czegokolwiek co rozdmucha zapach.

Reklama

Uchwyt posiada magnes, pewnie trzyma zapach. Można spokojnie zamocować w aucie, nie ma ryzyka, że spadnie. Musiałyby być bardzo duże dziury na drodze.

Xiaomi Prochain

Xiaomi Prochain

 

Xiaomi Prochain

Jednak całość jest za duża i moim zdaniem źle się to wygląda. Nie chciałbym z takim czymś na codzień jeździć. Może sprawdzi się w domu lub w biurze, jesteś ciekawy jak z zapachem?

Zapach

[su_quote cite=”Xiaomi”]Zapach gorzkiego pomarańczowego kwiatu Grasse zawiera słodycz goździków. W niekończącym się strumieniu ruchu można poczuć orzeźwiającą atmosferę morza śródziemnego i zielonej poezji w wgłębi dżungli[/su_quote]

Moja opinia? Jest słaby, pachnie jak dobra choinka zapachowa zawieszana na lusterko. Znajomy stwierdził, że przypomina zapach do toalety. Nie jest brzydki, ale nie jest to efekt wow. Po takim produkcie liczyłem na coś więcej, tym bardziej że jest to Xiaomi i zapakowane było jak porządnym perfum. Otrzymujemy normalny zapach odświeżaczy. Na plus jakość wykonania która jest bardzo dobra, lecz nie pasuje do auta.

Xiaomi Prochain możesz kupić tutaj. Osoby które śledzą mnie w mediach społecznościowych wiedzą, że sprawdziłem już również drugi zapach i wszystko jasne który jest zdecydowanie lepszym wyborem.

Advertisements