Redmi K30 Pro ponownie w nowym kolorze, teraz Galaxy Silver

redmi k30 pro galaxy silver

Wczoraj pisałem o Redmi K30 Pro w kolorze Aqua Silver, a dzisiaj smartfon otrzymał kolejny wariant kolorystyczny Galaxy Silver. Na zdjęciach prezentuje się na zwykły, szary kolor i znacznie odbiega od Liquid Silver, który niedawno został zaprezentowany w smartfonie Redmi 10X Pro. Liquid Silver wyglada niczym chrom, smartfon w tym kolorze jest jak lustro. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi matowa powłoka Galaxy Silver.

Redmi K30 Pro

Po dzisiejszej aktualizacji koloru smartfon jest już dostępny w 6 wariantach: Moon White, Sky Blue, Space Grey i Star Ring Purple, Aqua Skylight i Galaxy Silver.

Reklama

Redmi K30 Pro Galaxy Silver to najnowszy flagowiec Redmi z procesorem Qualcomm Snapdragon 865. Wyświetlacz to AMOLED o przekątnej 6,67 cala z obsługą HDR10+. Przedni, wysuwany z wnętrza aparat do selfie ma rozdzielczość 20 Mpix. Z tyłu poczwórny aparat z obiektywami: 64 Mpix, 13 Mpix, 5 Mpix i 2 Mpix. Bateria ma pojemność 4700 mAh i wspiera szybkie ładowanie mocą 30W.

Urządzenie dostępne jest jedynie z oprogramowaniem w wersji chińskiej. Globalny odpowiednik K30 Pro to POCO F2 Pro który można kupić w Polsce za mniej niż 2000 złotych. W tej cenie otrzymujemy smartfon z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, oczywiście nie zabrakło również tego co Polacy kochają, czyli NFC do płatności zbliżeniowych.

Advertisements