Regulowane gamingowe biurko od marki Loctek z włókna węglowego

Loctek desk gaming

Marka Loctek zaprezentowała dzisiaj na platformie sprzedażowej Xiaomi Youpin biurko dla graczy z regulowaną wysokością – biurko zostało wykonane z włókna węglowego!

Regulowane biurko, po co to komu? Pracujesz kilka godzin dziennie przed komputerem? Jeżeli tak to polecam spróbować pracować przez pewnie czas w pozycji stojącej, według mnie jest dużo wygodniej i po całym dniu jestem mniej zmęczony. Posiadam regulowane biurko już pół roku i nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłego.

Produkt Loctek zostało stworzone z myślą o graczach, dlatego cechuje się futurystycznych wyglądem i wykonaniem z włókna węglowego – ja preferuje klasyczny design, nie lubię udziwnień. Jednak włókno węglowe na pewno okaże się łatwiejsze w konserwacji, z drewnem jest gorzej – należy impregnować.

W produkcie Loctek dostępne są dwa kształty blatu:

Biurko gamingowe Loctek

Z prawej strony pod blatem znajduje się wyświetlacz prezentujący aktualną wysokość. Obok niego znajdują się przyciski do podnoszenia oraz opuszczania i 3 przycisk do zapisania porządnej wysokości. Biurko można regulować aż o pół metra – od 71 do 121 centymetrów.

Reklama
biurko dla graczy Loctek

Biurko dla graczy Locket z regulacją wysokości zostało wycenione w Chinach na 1899 juanów, $272.

Biurko z IKEI sterowane z poziomu Macbooka

Chociaż ja swoje biurko z IKEI używam już pół roku to dopiero niedawno odkryłem, że w App Store na MacBooku jest specjalna aplikacja do sterowania wysokością. Dwa kliknięcia i biurko opuszcza się lub podnosi do pozycji stojącej/siedzącej – simply clever. Aplikacja nazywa się Desk Assistant.

Gdyby jeszcze udało się połączyć z #HomeBridge i stworzyć automatyzację z innymi urządzeniami.. 🙂

Advertisements